VIDEO/ Rama vë në siklet Flamur Golemin: Këtë këmishën e ka parë nga unë, por nuk të shkon. Megjithëse e ke lënë jashtë se të është rritur barku

19 Tetor 2022, 17:56Politika TEMA

VIDEO/ Rama vë në siklet Flamur Golemin: Këtë

Përvec vlerësimit për punën që ka bërë në Gjirokastër dhe konfirmimit për një mandat të dytë, Edi Rama, e ka vënë edhe në siklet kryebashkiakun Flamur Golemi për veshjen. Teksa e ftoi në skenë, kryeministri i tërhoqi vëmendjen për këmishën që kishte veshur.


“Këtë këmishën e kë parë nga unë, por nuk të shkon ty, jo megjithëse e ke lënë jashtë se i është rritur barku pak”, i tha Rama-Golemit me humor.

Në përfundim të fjalës së tij, kryeministri vlerësoi punën e Golemit në krye të bashkisë përgjatë këtyre 4 viteve.

“Më rezulton i vetmi doktor që është i mirë edhe për të punuar. Nuk më është me qepur vetëm mua, por dua realisht ta përgëzoj”, tha Rama. Kryeministri ka vlerësuar në mënyrë të vecantë Bashkinë Gjirokastër për projektet që ka marrë nga donatorët.35 Komente

 1. D
  Dakort

  Po normal kur vishet dhe ai fshatar me ngjyra mir i thote. Ku ma gjete kete shpifesire mo Rami?

  1. K
   Klajd

   Eshte njeri shume gallat dhe fantastik

   1. Y
    Ylli

    Haha sa humor ben dhe sa i afte qe eshte Rama

    1. S
     Sufllaqja e mykut qellon serish

     O mjeran/e, mire gjithe diten bredh neper portale te besh spam me komente politike, po deri ne kete derexhe te paskan poshteruar sa te detyrokan te besh edhe te tilla komente diarre?! E tmerrshme!!!

    2. ¿?

     Shih cfare muti eshte, edhe kur ben gjoja sikur te lavderon nuk te le pa te poshteruar. Po o Edvin njerezia edhe breket duan t'i veshin si ti, puna eshte se ti nuk ke breke se ta bejne punen brekushet. Po s'ke faj ti, faj kane keta gojacet qe nuk ta kthejne mbrapsht fjalen ty o megalloman, psikomaniak. Po te mblidhet litari edhe ty avash - avash...

     1. V
      V.k

      Mir ja ben ketij. Ky eshte letyre koplet.

      1. ¿?

       Po pse mos eshte me i paster karministri vete, legen materniteti ja c'eshte ai vete, legen materniteti me brekushe.

     2. E
      Elsa

      Hahaha si gjithmone Rama e ka ndonje gallate

      1. S
       Sevio

       Aq sa eshte puntor eshte edhe shume gallat rrespekte per Ramen

       1. K
        Klei

        I ka ironit i madhi

        1. D
         Dori

         Hahahahaha duhet pak gallat ne seriozitet

         1. J
          Jorgo

          dhe Gjirot u shkrine gazit me shakate plot kripe te Benitos....

          1. B
           Bq

           Jorgaqi ta qi mamin gjirua

          2. M
           Marjo

           Duhen edhe te tilla shaka ne takime te rendesishme

           1. M
            Miri

            Nje person i duhur per te zhvilluar qytetin e Gjirokastres

            1. V
             V.k

             Ik mo patronazhist leshi. Me ke e krahason Gjirokastren ti qitetin tend me citjane dhe shpi me qerpic? Peraoni duhur thote!!! Po Gjirokastra ka 400 vjet qytet mo sullfaqe

            2. L
             Lani

             Na shkrive se qeshuri Z Kryeminister. Me te qeshura s’jemi keq.

             1. R
              Rea

              Eshte nje lider dhe me humor

              1. T
               Tea

               Na beni gjithmone per te qeshur me keto batuta

               1. E
                Elma

                Rama gjithmone ben batuta te bukura

                1. K
                 Klara

                 Ishalla me fitore z. Golemi

                 1. A
                  Alban

                  Moisiu i ka dhene vemendjen e duhur gjirokastres duke e kthyer ne nje atraksion turistik per te gjithe shqiptaret dhe jo vetem.

                  1. S
                   Sara

                   HAHAHAHAHA Moisi Golemi qenka ngrit pas shekujsh nga varri per te udheheq Gjirokastren nen frymen e Rilindjes HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA Mero ia nxorret bojen Piktorit me keta....

                   1. O
                    O Zot

                    Moisiun e njhke mire bravo te qofte haaaaa

                  2. L
                   Luan

                   Per cka beni lajme edhe ju , per gjene me te vogel, doni pak vemendje si ndaheni dot.

                   1. b
                    beni

                    miqesor si zakonisht ahaha

                    1. a
                     ardi

                     eshte i madh perfundimisht

                     1. L
                      Lani

                      Iiii sa komente të shpifura!

                     2. N
                      Nojzi

                      Tgjith ke rama marrin shembull

                      1. K
                       Kiki

                       Kto batutat i ka te vetat legjenda

                       1. N
                        Noku

                        E meriton ky se ka punuar fort

                        1. K
                         Kakam

                         I thjeshte nje lider per tu marr shembull

                         1. P
                          Papi

                          Te urojme me te miren kryebashkiak

                          1. Q
                           Qerime

                           Hahahaha i madh je o edo

                           1. ¿?

                            Aman mer keta bodrumistat e Endri Fuges, si shkrihen pas gallates se kryekarit Edvin Bastardi. Lengezohen komplet, orgazem e gjalle, u del sperma edhe nga hundet kur flet ky gjigandi me brekushe.

                            Lini një Përgjigje