VIDEO/ Socialistët nisin festën, Albert Halilaj thellon avantazhin ndaj Emri Vatës

25 Shtator 2023, 11:10Politika TEMA

VIDEO/ Socialistët nisin festën, Albert Halilaj thellon avantazhin

Socialistët kanë nisur festën në Kukës, pasi kandidati Albert Halilaj kryeson me një avantazh të thellë ndaj kandidatit të “Bashkë Fitojmë”, Emri Vatës, në një kohë kur mbetet edhe një kuti për tu numëruar.

Një tjetër shuplakë kjo për Sali Berishën pas asaj të zgjedhjeve të pjesshme të Rrogozhinës mbajtur më 23 korrik 2023. Tregues se Sali Berisha vijon të humbasë mbështjetjen dhe se shqiptarët po braktisin atë por dhe ata që i shkojnë pas. 

Në zgjedhjet e 14 majit diferenca mes kandiatëve ka qenë rreth 2000 vota më shumë për kandidatin socialist Safet Gjici.

Zgjedhjet në Kukës u përsëritën pasi ish-kryebashkiaku Safet Gjici dha dorëheqjen pas publikimit të një video-skandali të tij.

 

 

4 Komente

 1. S
  Saliu jep emisionin e lajmeve

  Ne oren 12 non grata jep emisionin e lajmeve Te dashun qytar e qytare mafia narkoshteti na i vodhi zgjedhjet kemi fakte ku grupe krimnale te Balles kane pague e terrurizue demokratet Te dashun qytar e qytare edi Rama ishte me fytyre te zeze se na fitume po na i vodhen se shpejti narkoshteti rrezohet nga ne dhimokratet meqense u vra nji polic ne kusove po e mbylkd enisionin e lajmeve rrofte rrofte foltore nevojtore

  1. S
   Saliu

   ????????????????????????

  2. S
   Sokoli

   U them atyre qe e heqin veten te djathte dhe qe vazhdimisht perdorin termin se ketij populli e sidomos te majteve u eshte shplare truri. At'here u ngelet te djathteve te shkojne e te shplajne trurin qe ta kene te paster. Sepse rroba qe te jete e paster duhet dhplare dhe te mos kete shkume sapuni , apo mbeturina grasosh....... sic kane udheheqja e se djathtes ....

   1. b
    banal

    I jepni nje top basketbolli Saliut, po nuk gjete ate te Rames.

    Lini një Përgjigje