Rama nxjerr shifrat e rezultatit në Kukës: Fitore shembullore, që flet për besimin dhe pritshmëritë ndaj nesh

25 Shtator 2023, 09:18Politika TEMA

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas rezultatit paraprak të zgjedhjeve të pjesshme në Kukës, ku kandidati i PS është në avantazh me rreth 3000 vota më shumë se rivali i “Bashkë Fitojmë”.

Rama shkruan se ky avantazh i kandidatit Albert Halilaj do të thellohet ende deri në kurorëzimin e një fitoreje shembullore.

Kjo sipas kreut të qeverisë, “flet qartë për besimin dhe për pritshmërinë e qytetarëve kuksianë ndaj nesh”.

"Kur janë numëruar pak më shumë se gjysma e kutive të votimit, kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kukësit ka një avantazh të pakthyeshëm prej thuajse 3000 votash, i cili do të thellohet ende deri në kurorëzimin e një fitoreje shembullore, që flet qartë për besimin dhe për pritshmërinë e qytetarëve kuksianë ndaj nesh, si edhe për detyrimin tonë të madh ndaj tyre, për të bërë shumë më shumë akoma për Kukësin.

FALEMINDERIT KUKËS, FALEMINDERIT TË GJITHËVE", shkruan ai.

Rama nxjerr shifrat e rezultatit në Kukës: Fitore shembullore, që

17 Komente

 1. O
  ORGANIZO MIRË SKUADRËN, DHE ME FITORE NE 2025 !!!

  Plako! BASHKË NUK FITOJMË, ka shkuar per lesh . Tani mblidhua mirë rripat të tuve, se s’ke asnji oponencë. Kjo te ve ne rrezik gjithe punen we personalisht ben .

  1. S
   Saleh Nuk e shpeton dot me Zenin

   Saleh Po kerkoj te blej ate librin e vjedhjes monstruoze te zgjedhjeve 14 Majit. Do I shtosh kapitull per vjedhjen e paster absolutisht te treten e shekullit, ne kukes ? Apo vjedhja baterdi absolute e kukesit do dale broshure 200 faqeshe me vete? Aman njofto ne konference per shtyp. Cmimi? Te beje Sa te beje, mos e rruaj o Saleh kari

  2. S
   Sekti PD

   Votat u vodhen, Mafia,Krimi, Kastrati, Luli, Zorra e Safetit, Kimetia, Sorrosi, ambasadori e shume te tjera e kane fajin per humbjen ne Kukes. Saliu nuk ka faj. Kaq di une.

   1. A
    Askushiii

    Une them se, perseri u vodhen votat nga PS, sepse nuk fitoi Saliu :)

   2. T
    Turp

    Ca besimi morr ordiner, s’ke turp qe akoma shkruan pislliqe te shtirura. E degjeneruat kete vend me perversitetet dhe hajduterine monstruoze qe keni instaluar.

    1. Flisni aresyes!

     Tutp- do te thote se jeton ne breket e turpit te shelqeres qe beri dobiçin Sali ! Pohon me gojen e tij dhe besimin e qytetareve.

    2. E
     Ethem Lalaj

     OK,M.BAZE: -OK,Kuksi.U tregua më i mençëm se Saliu e Mul Noka që futën në lojë Prostitutën ALMA KAÇI për të poshtëruar PS,E.Ramën me S.Gicin idiot. -Dje(24.09) një telefonues foli në REP.TV dhe tha.."SALIU DO MARRI KOQET E SAFETIT.." -Moderatorja zonjë grua fillimisht "nuk e dëgjoi mirë"..! Dhe Ai epërsëriti .. -Dhe qytetari telefonues pati të drejtë,pasi Sb nuk po e kupton se ka VDEKUR POLITIKISHT QË NË 2021 me non gratën Amerikane..! -Tashmë Saliu pret nga Amrrika se mos Spiuni FBI MecGonigal i nxjerr ndonjë problem E.Ramës në takimin me Spiunët Tropojan të Saliut dhe A.Hajdarit..!

     1. f
      fuat

      Zoti Rama kur shqipetaret nuk do te thone DUAM UJE,DUAM UJE,DUAM UJE ,UJE,UJE UJE se eshte turp kombetar,uji kemi dhe uji nuk kemi...... KUR DO TE HIQEN REZERVUARET NGA TARACAT SE LATE NAM... Shikoni sa kerkesa modeste ka ky popull fukara kur thote duam UJI,UJI,UJI,UJI... Jemi te vetmit ne rajon qe kur shikon nga ajri vetem bidona e fuci dallohen ne taraca dhe kjo tregon varferi.

      1. e
       elita e katunarve

       40% e parave shqiptare kane dale te investuara jashte. Ky eshte nje elitist arrogant qe mendon se eshte me i mire se te tjeret. Rama eshte thjeshte nje katunar i rendomte gjize, duhet te filloj te lexoj ndonje liber

       1. D
        Dardani i Ri

        Urime të përzemërta Rama! Kryekrimineli i kombit tonë, Sali Shpellar Berisha, çdo ditë e më shumë, po vdes copa-copa. Jo vetëm me faqe të zezë por, me familje dhe farë e fis i nxir.

        1. T
         Taulant, ish foltorist i zhgenjyer.

         Zgjedhjet e dime qe i vjedh e i fiton. Forco policin e ushtrin se do te te copetohet vendi. Meso nga Kosova sa e forte eshte bere, sidomos morali i shtetit atje.

         1. A
          Arber

          Nie fitore e merituar dhe i urojme suksese

          1. F
           Fredi

           Partia socialiste tashme ka besimin e te gjithe shqiptareve

           1. B
            Bledi

            Fitore e padiskutueshme

             1. i
              iliri

              po sigurisht qe fitore

              1. A
               Agron

               Rezultatet flasin vete, te gjithe kemi shpresa tek PS

               Lini një Përgjigje