E bija kujton Bujar Nishanin me foton prekëse: Ende nuk mbushem me frymë

14 Qershor 2022, 12:10Sociale TEMA

E bija kujton Bujar Nishanin me foton prekëse: Ende nuk mbushem me

Fiona, vajza e ish presidentit Bujar Nishani i cili u nda nga jeta më 28 maj ka postuar një foto nga fëmijëria, ku shfaqet në shpatullat e të atit. 

“Ende nuk mbushem me frymë”, ka shkruar Fiona përmbi fotos. 

Nishani humbi jetën në një spital në Gjermani, ku ishte dërguar para një muaji për përkujdesje intensive pas rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore. Ish-presidenti po ashtu vuante nga një sëmundje auto-imune. Nishani la pas bashkëshorten dhe dy fëmijët, djalin dhe vajzën.

 

4 Komente

 1. A
  Aty ku mungon totalishte Ndergjegja Njerezore

  Babi Nishani e krijoj Pasurine dhe lumturine e familjes se tij duke shkelur mbi jetet e femijeve fhe familjeve shqiptare ! - Nuk arrij te kuptoj kte maskarade te haleve Medie Shqiptare ,ku stimulohen vetem ana me e keqe e Njerezimit ,sikur kerkojne t'i imponojne shqiptareve skllaverine ,pafytyresine njerezore , xerro Empati por qeneri ,ku kafsha me e forte duhet te kafshoj me te dobetin . Ptu kafshe

  1. R
   Red

   Fati i kapterrit, mos ja u pashim fytyren kurre.

   1. D
    Drejtësia

    Asnji keqardhje!

    1. F
     FF

     Ti nuk merr dot fryme………… ..,Ata te gerdecit dhe 21 janarit nuk jetojne me .ja mendo pak.Babi me sa leke e gjeti 91?… ti me cfare lekesh studiove ne shkollat e huaja…disa mbledhin domate ne Greqi e nuk kane as shtepi keto 30 vite….if You can’t breath that’s your problem …

     Lini një Përgjigje