FOTO/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive, Veliaj publikon listën me 100 aktivitete në Tiranë

14 Mars 2023, 08:47Sociale TEMA

FOTO/ Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive, Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj fton qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që do të organizohen në kryeqytet.
Nëpërmjet rrjeteve sociale, ka publikuar axhendën e mbushur me mbi 100 aktivitete në vende të ndryshme në kryeqytet.
“Evente festive dhe sportive pafund, eja festojmë bashkë 'Ditën e Verës', në Qytetin e Rinisë dhe Sportit. Zgjidh vendin ku do na bashkohesh”, shkruan Veliaj.

1 Komente

  1. G
    Goni i zi

    Vazhdon dhe konfirmohet si kafshe Erion Veliaj, me ndotje akustike te planifikuar. Dhe SPAK-u nuk ben asgje per ate, pavaresisht shkeljeve te shumta qe jane bere. Republike bananesh se republike bananesh ngelem.

    Lini një Përgjigje