FOTOT/ Rama publikon pamje nga Belshi: Bashki e vogël e kthyer në një atraksion turistik

23 Janar 2023, 09:39Sociale TEMA

FOTOT/ Rama publikon pamje nga Belshi: Bashki e vogël e kthyer në

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga qendra më e re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh.

Rama shkruan se Belshi pavarësisht se është një bashki e vogël, falë vëmendjes së qeverisë është kthyer në një destinacion turistik.

"MIRËMËNGJES ????

dhe me këto pamje të një qendre krejt të veçantë turistike, ideuar, ndërtuar e administruar nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit, pranë liqenit të Marinës në Belsh, një bashki e vogël që falë vëmendjes së madhe të qeverisë është kthyer në një destinacion turistik me atraksione që shtohen si ky i liqenit të Marinës, ju uroj një javë të mbarë", shkruan Rama . 

 

 

22 Komente

 1. A
  Ani

  Nje destinacion i cili do te preferohet mjeft mga turistet

  1. E
   Eno

   Nje investim goxa i zgjuar i cili do e zhvilloj akoma dhe me shume zhvillimin e turizmin e vendit tone

   1. L
    Laura

    O kryeminister shiko mbarevajtjen e mireqenies sepopullit te varfer, leri bizneset t'i propagandojne vete arritjet e tyre.

    1. T
     Teo

     Sa me shume investime te kemi ne kete fush aq me shume tursit vendi do te kete

     1. t
      titi

      shume bukur

      1. t
       tosi

       pamje fantastike

       1. k
        klodjan

        ka lezet , se eshte super i bukur

        1. y
         ylli

         ku ka me mire se natyra dhe pamje nga liqeni

         1. E
          Edi

          Ka dal vertet shum bukur dhe esht nje vend shum i qet ku ditet me diell behen akoma e me te bukura

          1. F
           Fredi

           Ndaj rritet turizmi ne vendin ton pasi po behen shum investime te tilla

           1. G
            Gzimi

            Nje kafe ketu eshte perfekte larg zhurmes se merzitshme te qytetit

            1. H
             Henri

             Sa me shume investime aq me mire eshte per ne sepse dhe turistet ne vend shtohen edhe me shume

             1. B
              Besi

              Pamje te mrekullueshme ,fat per ne qe kemi vende te tilla dhe qe qeveria i ka dhene vemendje te madhe !

              1. J
               Jona

               Belshi esht transformuar totalisht e kjo nga investimet e panumerta qe ju keni bere

               1. A
                Armand

                Nji nga qytetet me te bukura qe kemi qe esht zbukuruar akoma dhe me shum

                1. g
                 genci

                 keto jane pune jo sic i kishte lene Berisha me shok

                 1. O
                  Oligert

                  Deri dje ishte len ne harres kurse sot esht nji nga destinacionet me te preferuara

                  1. g
                   gezim

                   Projekt shume i bukur dhe mjaft produktiv!

                   1. y
                    ylli

                    Nuk ka gje me te mire sesa te shohim pune te tilla nga dita ne dite ne cdo vend

                    1. m
                     moza

                     Gjithmone duke punuar per me te miren e vendit

                     1. A
                      Apollon

                      U mallengjeva....te rroje partia!!!!!!

                      1. a
                       alphade

                       Pse Sami Frasheri zgjodhi per Kryeqytet te Shqiperise ? Nje mendim po jap qe nuk perben sakrilegj 1- Ma do nendja se Ai kishte parasysh Kosoven dhe Camerine ! Qendra ( mezi i vendit) BELSHI ……..!!! 2-Duke patur Shkumbimin me disa tunele BELSHI do t’a sfidonte Tirana me Lanen pocaqi …..! 3- A nuk do t’i ngjane Belshi Potsburgut te SHBA….!!!! 4- Nuk i dihet qe nje dite endrra e Samiut mund te reslizohet ! 5-Shume shtete te botes. ndrrusr Kryeqytetet..!!! 6- Me 74 Liqene BELSHI do sfidonte Boten!!

                       Lini një Përgjigje