Rama: Mbi 164 mijë fëmijë kanë përfituar nga bonusi i bebes

12 Mars 2023, 09:04Sociale TEMA

Rama: Mbi 164 mijë fëmijë kanë përfituar nga bonusi i

Kryeministri Edi Rama thekson se mbi 164 mijë fëmijë kanë përfituar nga bonusi i bebes.

Shifrat i njoftoi në Facebook, teksa shton se përfitimet nga ky bonus kanë nisur që prej Janarit të vitit 2019.

“Mirëmëngjesi dhe me kënaqësinë që deri tani kemi mbështetur mbi 164 mijë fëmijë që kanë përfituar bonusin e bebes nga janari 2019, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama.

 

Lini një Përgjigje

Blog Tema