VIDEO/ Rama publikon pamjet: Transformim rrënjësor i dy shërbimeve në spitalin e Vlorës, Farmacinë dhe Dispancerinë

6 Shkurt 2023, 09:10Sociale TEMA

VIDEO/ Rama publikon pamjet: Transformim rrënjësor i dy

Kryeministri i vendit Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm pamje nga Spitali Rajonal i Vlorës.

Rama shkruan krahas videos se në këtë spital është bërë një transformim rrënjësor i dy shërbimeve në Farmaci dhe Dispanceri.

“Mirëmëngjes, dhe me transformimin rrënjësor të dy shërbimeve të tjera të rëndësishme në Spitalin Rajonal të Vlorës, Farmacinë dhe Dispancerinë, ju uroj një javë të mbarë”-shkruan kreu i qeverisë.

 

2 Komente

 1. T
  Taki

  Lum Vlora per deputetin qe ka....! Lum Durresi se harrova

  1. A
   Arditi

   Lum Shqiperia thuaj! Hapni syte e shikoni, jepini leket ne shtet jo ne xhepat e mjeke e qe nuk paguajne asgje per shtetin Po i cojne ne shtepite e tyre. Kujtohu i sa spitale ka bere PD. Hapni syte dhe mendjen

   Lini një Përgjigje