Del në pah skema manipulative e FSHF me biletat, bën “sold-out” stadiumin e Partizanit që është bosh

16 Shtator 2023, 16:41Sport TEMA

Del në pah skema manipulative e FSHF me biletat, bën

Kjo foto qe shihni tregon qartazi skemen manipulative qe FSHF ka bere me biletat e ndeshjes Shqiperi-Çeki, qe edhe pse u aludua qe jane online nje gje e tille rezultatoi thjesht mashtrim.

FSHF e nxorri stadiumin “sold-out” vetem pas 1 ore edhe pse biletat nuk u shfaqen per asnje moment online.

Ajo qe nxjerr ne pah kete skeme manipulimi eshte fakti se institucioni i futbollin shqiptar ka bere “sold-out” edhe biletat per ndeshjen Partizani-Egnatia, nderkohe qe per momentin asnje nuk shfaqur interes per kete duel.

Kjo thjesht fakton mashtrimin e FSHF se e gjitha ka qene sa per sy e faqe pasi biletat per tifozet nuk dolen asnjehere online.

1 Komente

  1. t
    tifozi

    Shoqatat e tifozeve duhet te mblidhen dhe te bojkutojne stadjumin sepse Duka i droges eshte nje manipulator i ndyre.

    Lini një Përgjigje