"Ka investuar shumë para në Durrës dhe Tiranë", zbulohet arsyeja pse Totti vjen shpesh në Shqipëri

3 Dhjetor 2022, 17:08Sport TEMA

"Ka investuar shumë para në Durrës dhe Tiranë",

Francesco Totti dhe partnerja e re e tij, Noemi Bocchi, janë gjithmonë nëpër botë. 

Një nga herët e fundit që patëm mundësinë të shihnim Noemi Bocchi dhe Francesco Totti së bashku, të dy ishin me një biçikletë me katër në Emiratet e Bashkuara Arabe, duke shijuar një pushim të mrekullueshëm.

Pas Emirateve të Bashkuara Arabe, ku morën pjesë së bashku në tapetin e tyre të parë të kuq, ata fluturuan drejt Shqipërisë ku në realitet shkojnë shpesh.

Megjithatë, udhëtimet e shumta në Ballkan kanë një motiv shumë specifik dhe është në interes të Françeskut. 

Detajet raportohen nga mediat italiane të cilt tregon për fundjavat e shpeshta romantike në pikat e blinduara mes Durrësit dhe Tiranës.

Duket se Totti ka interesa profesionale dhe ekonomike në ato fusha. Pasi u bë dëshmitar i një kompanie të njohur mobiljesh, ai dyshohet se po menaxhon projekte bashkëpunuese me federatën lokale të futbollit. 

Duket gjithashtu se ish-futbollisti ka investuar shumë para në një transaksion të pasurive të paluajtshme mjaft komplekse dhe mjaft të rrezikshme.

5 Komente

 1. A
  Asd

  A i lexoni cfare shkruani!?

  1. S
   Sahan Lepiresi

   Ja paskeni qi robt perkthimit me google translate. O Mero te qifsha tullen

   1. B
    BENI

    NA MBYTEN INJORANTET

    1. S
     Sita

     Si ka mundesi te njejtin artikull me te njejtat gabime drejtshkrimore e kam lexuar ne 4 portale deri tani. Copy paste late nam

     1. J
      Joni

      O komentus më budallenj jemi ne që harxhojm kohën duke i lexuar

      Lini një Përgjigje