Kapet nga kamerat, Ronaldo-Santos: Vdes të më nxjerrësh sa më shpejt nga fusha, ki kujdes

3 Dhjetor 2022, 13:30Sport TEMA

Kapet nga kamerat, Ronaldo-Santos: Vdes të më nxjerrësh sa

Cristiano Ronaldo u pa shumë i acaruar pasi u zëvendësua në ndeshjen Koreja e Jugut-Portugali, që përfundoi me rezultatin 2-1.

Portugezi është filluar duke i thënë trajnerit, Fernando Santos se nuk mund të priste dhe pak, por duhej ta nxirrte aq shpejt nga fusha.

“Ti gjithmonë nxiton tmerrësisht shumë për të më zëvendësuar, ki kujdes me mua,“-tha ai para se të ulej në stol.

2 Komente

 1. M
  Milan

  Pederast lojtar! Ska më real madrit që gjithë skuadra punonte e lodhej që të shkëlqente ky!.

  1. t
   toni mavrija

   Po e prish emrin e madh qe ke ,me keto reagime prej aoleshenti.

   Lini një Përgjigje