Ëndrra e Torinos është Kumbulla, Roma kërkon shumë për kartonin e tij

3 Gusht 2022, 16:01Sport TEMA

Ëndrra e Torinos është Kumbulla, Roma kërkon shumë

Marash Kumbulla është ëndrra e Ivan Juric për të zëvendësuar Gleison Bremer në qendër të mbrojtjes.

“La Stampa” zbulon se si transferimi i mbrojtësit shqiptar është pothuajse i pamundur, pasi Roma kërkon plot 20 milionë euro për shërbimet e kartonit të tij.

Torino nuk dihet nëse do të tentojë një ofertë më të ulët se 20 milionë, por nëse nuk ia del dot me Kumbullën, Kajro do të hidhet në sulm për Jason Denayer dhe Faes të Reims.

Lini një Përgjigje