U shfaq krah liderit çeçen, futbollisti shqiptar ‘masakrohet’ në rrjetet sociale

5 Gusht 2022, 14:12Sport TEMA

U shfaq krah liderit çeçen, futbollisti shqiptar

Ish-futbollisti i Besës së Kavajës dhe Skënderbeut, Bernard Berisha ka publikuar një fotografi me liderin çeçen, Ramzan Kadyrov i cili është përkrahës i madh i Vladimir Putinit në luftën ndaj Ukrainës.

Lojtari është aktualisht pjesë e Akhmat Groznyt në futbollin rus. Berisha ka publikuar foton në rrjetin e tij social Instagram.

Përveç me Kadyrovin, ai gjithashtu publikoi foto edhe me drejtorin gjeneral të klubit Akhmat Grozny, Magomed Daudov.

Ramzan Kadyrov nga viti 2017 është edhe president i këtij klubi, ku edhe aktivizohet sulmuesi nga Peja. Një foto e tillë nuk është pritur mirë nga fansat e lojtarit dhe do të ishte Berisha që me anë të një komenti do të sqaronte gjithçka.

 

7 Komente

 1. t
  tarras bulba

  1 kar ne mes do ta plotesonte kete foto

  1. Roberto

   Ne nuk e dime se c'fare ka ne mendje futbollisti Bernard Berisha dhente zoti jo mos i jete bashkuar ndonje celule radikale por ndoshta rasti e ka sjelle ta beje kete foto pasi me njerez te tille eshte e veshtire ti mbash qendrim. Jane kafshe dhe te heqin qafe pa nje pa dy.

   1. g
    goni

    O njerez alarm:sportistet shqiptare po behen gati te marrin pjese ne lojrat ilamike.E kuptoni cfar po na bejne po na damkosin fare.

    1. P
     Pirdh se lirohesh

     Ska ndonje gje te keqe. 2 çeçene ne foto.2 raca te poshtra qe si do bota. Qe nga mbiemri, berisha. Mut

     1. A
      Arbrni

      Perse habiteni o njerez! Nga 22 lojtare qe ka ekipi kombetar, dhe cdo ekip tjeter te klubeve ne Shqiperiu dhe ne Kosove, 18 jane islamike, qe pese here ne dite ngrene bythet perpjete kur falen. Ne Kosove ky numur eshte edhe me i madh! Prandaj, nuk ka gja pere t'u habitur, por per t'u shqetesuar po!

      1. W
       WTF was that?

       Berisha luan per klubin ne te cilin ky eshte president.I tille eshte fati i shqipove te cilet jane shperndare si zogjte e korbit rrugeve te botes .Sa here Berisha ka luajtur per kosoven ka shenuar apo ka asistuar .

       1. B
        Besimi

        Jeni llum qe shani muslimanet ne pergjithesi.Harroni ato perfaqesuesit e fese tuaj pedofile qe perdhunojne femije

        Lini një Përgjigje