VIDEO/ Rei Manaj nuk ka të ndalur në Turqi, shënon gol në fund dhe i jep fitoren Sivasporit

3 Prill 2024, 18:06Sport TEMA
VIDEO/ Rei Manaj nuk ka të ndalur në Turqi, shënon gol në

Rei Manaj nuk ka të ndalur me golat në Turqi.

Pasi nuk arriti dot që të shkëlqente te Kombëtarja, Manaj u kthye te Sivaspori për të vazhduar punën e lënë përgjysmë.

Sulmuesi shqiptar ka realizuar një tjetër gol vendimtar për ekipin e tij.

Sivaspori arriti që të fitonte në shifrat 1-0 ndaj Karagmuruk, teksa në minutën e 90 ishte goli i Manajt që vendosi gjithçka. 

VIDEO E GOLIT

1 Komente

  1. A
    Ashtu eshte, nuk ke cfare ben

    Ka talent per te shenuar, por per Kombetaren duhet ta provoje veten me ekipe te nivelit te larte.

    Lini një Përgjigje