VIDEO/ Tifozët e Kombëtares sfidojnë motin, çfarë atmosfere para ndeshjes me Islandën

27 Shtator 2022, 18:44Sport TEMA

VIDEO/ Tifozët e Kombëtares sfidojnë motin, çfarë

Shqipëria nuk po kalon një periudhë të mirë. Kuqezinjtë humbën të gjitha shanset për kreun e grupit 2 në League B të Nations League, pas asaj humbje 2-1 me Izraelin.

Gjithsesi, kjo nuk i ka penguar aspak tifozët e Kombëtares sonë që sot, në ditën e ndeshjes së fundit të këtij edicioni në këtë kompeticion, kanë vërshuar nëpër rrugët e kryeqytetit.

Siç shihet në Video, grupi i Tifozave Kuq e Zi dhe Fikshat e Kaçanikut kanë sfiduar motin. Nuk mungojnë këngët, kërcimi dhe atmosfera duket tejet e zjarrtë. Shqipëria luan ndaj Islandës në “Air Albania” në orën 20.45.4 Komente

 1. K
  Kta shkojn per aheng ne Stadium lol

  asnji nga kta tipa s'besoj t'jak iden futbollit ,sepse po te ishin verte tifoza futbolli sot sdo dukeshin fare ne stadium . pra kjo tregon qarte se kta vijne ne stadiume me cfry stresin e frustrimin e jetes me gerthit e kengu me bo aheng mer tej , pra kjo s'esjte tifozeri por ahengxhillek _yhxhym gjullurdi

  1. P
   Profesor tifozerie je

   Jo, do shkojne per vaki ne stadium. Tifoz futbolli qe u thua njerezve mos shko ne stadium. Kur ke qene per here te fundit? Nga kafja te gjithe ultras jane.

   1. D
    Durrsaku

    Keta jane terroriste islamike te ardhur nga krahina turke kosova. shikojini fytyrat arabeve..100 % islamike.!!

   2. s
    si o ndeshja mer ? C'bojn kaqolat new fushe

    duket se kan me honger tollumin ene ka islanda .dhe do dalin Lil-kokloqja dhe ky karuci me lesh ,Jupi do thon fajin e kishte Reja peseri

    Lini një Përgjigje