FOTOT/ Rama zbulon hotelin dhe restorantin e preferuar: "Flower", krenaria jonë buzë Adriatikut

16 Gusht 2022, 16:54Turizëm TEMA
FOTOT/ Rama zbulon hotelin dhe restorantin e preferuar: "Flower",

 

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar në rrjetet sociale hotelin dhe restorantin e tij të preferuar. 

Ky vend mban emrin "Flower" dhe gjendet në Golem të Kavajës. 

Shefi i qeverisë e cilëson si krenari të turizmit buzë Adriatikut. 

"Pa asnjë presje, Flower Hotel & Resort në Golem të Kavajës është një krenari e turizmit të ri shqiptar, me arkitekturën, kujdesin për mjedisin, shërbimin dhe punën shembullore gjatë gjithë vitit buzë Adriatikut", shkruan Rama. /TemA

 

11 Komente

 1. K
  Këshilltari Presidentit BEGAJ

  Ata të BE-së njollosin djersën, punën, përpjekjet pa fund për të arritur aty duke e përmbledhur me shtet mafioz ku ndërtimet e kryera janë frut i drogës ose korrupsionit përfshir prostitucionin. E kanë nga zilia ose duan të fshehin manipulimet e tyre pa fund nga më të ndryshmet.

  1. B
   Bardhyl Xheneti

   Atij presidentit tat i kam shkruar gjithe keto dite por nuk kam asnje pergjigje,prandaj perpara i jepni pergjigje edhe ankesave te qytetareve

  2. V
   Vito mashtruesi, shoku i Nikos

   Ne gjithe keto vite qe te ndjek online vetem ky postim eshte i vlefshem, per te tjerat ngelesh LEGEN.

   1. V
    Vito mashtruesi

    O shoku I Nikos po qënke më legen se Rama ti..

    1. e
     edi Rama

     Te kete turp Rama!!!! Kush do shkoje te pushoje atje, vec hajduteve te Rames si Balluku, Ahmetaj e shpurra e tyre!!! Rama nxit qe te vjedhe administrata e te shkojne te provojne luksin e Rames TURP!!!!

     1. x
      xx

      Aman ore Vito :ZEUSI je qe i thua km legen ?.KUR u jepet mundesia te gjitheve te komentojne ....

     2. E
      Edi

      Ne gjithe keto vite qe ke humbur kohen tende duke vrapuar mbas meje, prape ngelesh uturak i sales!

      1. G
       Golemi i Kavojs

       KRYEMINISTRI YNE ESHTE AQ TRAP SA MGJTHSE ESHTE NJE LIGJ QE NDALON PERFSHIRJEN E TIJ DHE TE TJERE PHESETAREVE TE KABINETIT TE BEJNE REKLAMA NUK NDALET. SHKO I FUT NJE DORE PESHK E VERE DHE NJE NATE FJETJE NUDO NE HOTEL DHE MSABAHILE POSTO MESAZH NE RRJETET SOCIALE.

       1. P
        Per Golemn e Kavojs....ju past baba, ju past

        I bo Reklame venit tat mer Levozhge Arre........po si puna e ktij Hoteli ka bo me qindra Video e Foto per Vende Turistike ne Shqiperi.......Ku shkruhet se ndalohet Publicimi i Turizmit shqipetar nga Administrata Qeveritare ?????????......mos e kan bo ata cunat e Plepave qe i zgjodhi baba me Gisht n 92-shin...........kaq shum e doni at ven sa cdo gjo qe publikon Kryeministri ju duket sikur po ju shkatrron Baben nga ment e Kokes.......Shqiperia ka halle e Probleme pa fund.....do ti kete edhe 30-40-Vjet...pa frike fare.........po te mendosh se per 10-vjet sa ka ndryshuar....ca flas une me ty.....cunt e babs jon Nastrodins Azie.....

        1. F
         Fener Zizi

         Po ça merresh me kta Carat e Golemit të Tropojës, edhe pse po ju @ihen Grat dhe Motrat si Lopa ,keta prap ket Menbe kane.

       2. P
        Punetori

        Qe te kater , ju komentuesit e mesiperm , nuk jeni gje tjeter vecse llazorë interneti !

        Lini një Përgjigje