Plazh në vjeshtë, zgjidhni mes 6 vendeve të bukura dhe të ngrohta

4 Tetor 2023, 10:45Turizëm TEMA

Plazh në vjeshtë, zgjidhni mes 6 vendeve të bukura dhe të

Ku të shkoni në plazh në vjeshtë? Të shkosh me pushime në vjeshtë është e mrekullueshme. Ka shumë pak turistë përreth, nuk ka radhë në muze, restorante, pritje për taksi e kështu me radhë. Edhe çmimet do të jenë më të ulëta. Mund të shkoni në breg të detit, pa pasur nevojë të fluturoni për shumë orë. Thjesht zgjidhni destinacionet e duhura.

Nga Afrika në Ishujt Kanarie, duke kaluar përmes Kretës dhe ujërave izraelite, por pa harruar Italinë, kemi përzgjedhur gjashtë destinacionet ku vera është edhe më e gjatë dhe ku të shkoni në plazh në vjeshtë.

Lini një Përgjigje