Te fundit

18:49

18:39

18:38

18:32

18:23

18:12

18:02

17:52

2023-05-17 00:13:00Blog Manfred Bushati

6 Komente

 1. R
  Raimond vlonjati

  O Bushat hajvani ! Ato "fatnatzite " e Berishes qe thua ti , per ambasadoret qe shkerdhejne moteleve, e per te jithe te tjerat qe akuzon Berisha , i di gjithe Tirane , o legen. Sepse gjithe iransit i kane pare neper motele keta ambasadore legen qe vijne e e bejn "pall ariu me mish njeriu" . Shkerdhat muti . Gjeted sepbepin ju, se fitoi votimet ky hajduti i Kristaq spiunit me metoden e Stalinit, "ju votni , dhe une i numeroj" dhe na jeni hedhur ne sulm ju rraza di merda . Kriejsa te qelbura qe nuk e meritoni emrin njeri , se jeni krijesa inferiore

  1. H
   Henks

   Rajmonda gabeli, E mori motra provimin orreeee..

   1. S
    Sahale-Shpellari

    Pu per vec Shqipes te persosur, Rajmonda e qaka ne Italishten! RR-K@RI! Qepe ate qenef se qelbe fare, bie ere m#ti!

   2. k
    k

    Fatkeqsitë si ky non grata,i krijojnë popujt barbarë dhe të prapambetur. Imagjinoni dot që popujt evropianë të lejojnë përbindësha të ngjashëm ?

    1. F
     Flamuri pa shtizë

     Mos ju lutem,mos. Mos e poshtroni kaq shume Salen se o gjynof..!

     1. K
      King D

      Shikoni tv... syri i qenit... me qim peken ... adi ka@@n dhe do kuptoni pse s'terhiet nga politika saleh "demokratin" ha...

      Lini një Përgjigje

      20:54 Blog 78 komente

      19:26 Blog 10 komente

      19:16 Blog 20 komente

      18:29 Blog 13 komente

      18:01 Blog 10 komente

      16:43 Blog 17 komente

      13:08 Blog 11 komente

      11:48 Blog 15 komente

      10:44 Blog 16 komente

      19:21 Blog 9 komente

      Më të lexuarat

      12:02 Politika 12 komente

      10:05 Blog 44 komente

      11:32 Politika 9 komente

      09:19 Politika 17 komente

      13:15 Bota 17 komente

      11:52 Politika 25 komente

      Blog Tema

      17:11 Blog 1 koment

      10:05 Blog 44 komente

      21:00 Blog 6 komente