Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-23 14:11:00Politika TEMA

31 Komente

 1. N
  Nul Moka

  Po ku të le Le-la dhe Jo-rida të mos jesh aktivist politik....... . Kush je ti more, që nuk mbështet qëllimet e protestës të opozitës....? Legen.

  1. M
   Muharem Bey Kaso Laprake

   E pagoi nje cant me pare Edi Rama dhe beri kete deklarate . Rroft Dr Prof Sali Berisha kryeministri i ardhshem …

   1. Z
    ZYBERI PREJ LAPRAKE

    HAHAHAHAHAH NA RROFSH TOPET; SALA TE NA BEJE ME SHKUM E MOS LODHET ME BRISKUN SE ATE E KE PROFESION TI RE TRAPI RREME

   2. J
    Jorka

    More Fischer, ishe qe ishe ti kishe futur nje te palluar jorkes, nuk eshte monopol vetem i tropojaneve, mban jorka sa te duash, me kete rast te tregonte ndonje histori me haneme turqish e me haneme tropojanesh. A more Fischer dereziu si te paska ikur nga dora tabakja qe pushtetin e ka vetem nga te palluarit pa limite !!!!

    1. I
     Illo

     Hahaaa, keta skane as respekt per veten. Edhe ajo Tabakja qe na e quan veten te ardhur jo nga hiçi…!!!!

     1. I
      Illo

      Hahaaa, keta skane as respekt per veten. Edhe ajo Tabakja qe na e quan veten te ardhur jo nga hiçi…!!!!

      1. D
       Dinua

       Ketyre zhulsave te Saleh Papafingos nuk u ka ngelur me as nje fije turp. I mbyturi te mbyt!

       1. P
        Poseidon

        FISHERI NUK DINTE SE KU PO E CONTE BERT MAFISHJA I SALEH KUFOMES........TAMAM NE KOHEN KUR DUHEN FOTOJA ALBERTI (RASTESISHT PO FARE RASTESISHT ) KALOI ,NDALOI JA PREZANTOI TE GJITHE (NUK SE I NJIHTE) DHE PASTAJ VAZHDUAN RRUGEN.......(PASI E BERI DETYREN NDAJ ZENIT TE SALEHUT,MER DHE ZARFIN)

        1. p
         pap

         Me ke lexuar mendjen!!! Sapo e lexova shkrimin, i pari mendim qe me pershkoi ishte t'i thoshnja historianit qe te zgjedhe me me kujdes njerzit me te cilet shoqerohet, si edhe te jete me i kujdesshem per cfare bisedon me ta dhe si i sillen...........Ne shqiptaret, pergjithesisht jemi besnike, por kohet qe jetojme kane bere "punen".........

        2. N
         Na mbyti maloqëria

         Hanëme tabaku me tapi turke për shërbime ndaj Turqisë,sot në shërbim të malokut turkoshak kriminel.....e shikojnë që vetëm malokëria si Muli zhelali e co i shoqëron dhe duan edhe ndonjë të shquar

         1. S
          Salkari

          E cuditshme se si miku i madhe gjerman nuk beri nje foto" rastesisht "me socialiste dhe ne Rogner , po" rastesisht "doli me larot e PD se ..., eshte krejt e pamundur se si miku i madh nuk kish dijenine e te mbledhurve dhe arsyen perse ishin ata aty , eshte e pamundur ta besosh se shoqerusi i tij nuk e paska sqaruar se kush ishte qellimi i tubimit , nese nuk e ka pyetur dhe shoqerusi shqiptar nuk i ka thene , dmth miku i madh gjerman nuk eshte interesuar atehere nuk eshte quhet dhe ndihet miku yn , kete nuk dua ta besoj ne asnje lloj menyre , vec nuk ke se cthua ....thjesh kur gabimi trashet dhe prek dike tjeter ...atehere behesh pishman , atehere eshte vone ama ...nejse

          1. Y
           Ypupop

           O gjerman, lere perdorimin e fotos po kontrollo gjepat per gjerat personale, se keta te rruajne.

           1. B
            Balona TABAKE

            E dini që jam në pozitë të vështirë dhe po bëj çmos të jem në listën e deputetëve në zgjedhjet e vitit të ardhshëm. Çfarë të bëja unë e gjora, dua ti bie në sy non-gratës pasi e kuptoni dhe vetë: në Amerikë sillem si kundërshtare e non-gratës kurse këtu në Shqipëri futem në prehrin e non-gratës. Kështu është jeta: gjithmonë me hile, shikoni Gazmendën se çfarë po bën, e pse, për një vënd për deputet. Ore e kuptoni apo jo ne nuk dimë të bëjmë asnjë punë tjetër: VETËM DEPUTET.

            1. A
             Anabela

             Njerez te ulet me nivelin zero na nxit faqen me njerez te nderuar. Nuk fitoni sa te jeni gjalle se jeni njerez te ndyre . Rrugeve jenidhe rrugeve do ngeleni. Me agjentin serb Flamur Noka, me agjentin serb Sali dhendri i Mamica serbes apo me Bardhen do vini ju ne pushtet. Ne e duam PD por ju nuk jeni PD e vertete ju jeni plehra . Te gjithe mbas hekurave do vini se keno bere zullume dhe do ti lani.

             1. U
              Ushtari.

              Mos u merzit o byrazer me kaq gje.Nga keta mund te presesh edhe gjera te tjera si psh tani mund te thone se te ja detyruar Rama te thuash keto fjale.Respekt per Ju e profesionin tuaj.

              1. D
               Demokrati i vertete.

               Turp dhe per Z Guxholli qe te abuzoje me keto personalitete boterore dhe i thote vehtes intelektuale,turp.

               1. d
                dedegtivi

                O Zana a ste ka thene gjithmone mami qe te gjeje ndonje burre nga blloku qysh kur ishe kalama apo e ke harruar.Mos shiko ate topelepiresen qe hidhet nje here me Lulin,nje here me bardhin duke bere lojen e Sales.Megjitheate une jam i bindur qe gjithe kete skenar e ka pergatitur qorri Rakipllari

                1. R
                 R

                 Keta jan te gjithe njani ma mut se tjetri,kan mare formen dhe permbajtjen e Sali kriminelit.

                 1. B
                  Bulce

                  Nje tufe me zambak ,nje parti me kurva(kryekurva ne gen te 2ja) e kurvare ,,trushplare!!!

                  1. B
                   Buda

                   Historiani Bernd Ficher ka shkuar me vetedije ne protesten e Rithemelimit, pasi ai eshte mik me koke i Sali Berishes. Se apri Fischer eshte nje zogist kembe e koke, qe e ka marre graden e "Doktorit te Shkencave" ne vitin 1982 ne Universitetin e qytetit Santa Barbara, Californi. Aq historian mediokerr eshte sa e quan stabilizimin e pushtetit te mbretit diktator Zog ne vitet 1921-1938, sikur eshte "stabilizim i Shqiperise", ne nje kohe kur ai ia shiti Italise fashiste pavaresine e Shqiperise, nepermejet rryshfeteve qe mori nga Benito Musolini Shih: "King Zog and the Struggle for Stability in Albania" (1984), i perkthyer edhe ne shqip) Fatkeqesia nuk qendron se Fischer ka marre pjese ne protesten e lirimit te nipit shpirteror te Zogut, agjentit te Serbise, kryekriminelit dhe kryehajdutit, Sali Sheqere Vuk Berisha, por se Akademia e Shkencave e Shqiperise e mban me honorare te majme kete derdimen per te shkruar kapitujt e "Historise se Popullit Shqiptar" )Periudha 1912-1944, koha e Zogut dhe e Luftes se Dyte Boterore ne Shqiperi??!! Kete e njoh mire, eshte binjak me historianet zogiste akademik Beir Meta dhe Orf, Dr. Muharrem Dezhgiu.

                   1. V
                    Vlonjati

                    Zana kurve e vjeter

                    1. P
                     P

                     Tabaku perdridhet si puna e k... njeher me Lulin,pastaj me Gaz Gay,dhe perfundimisht te shpellari i Vicidolit Sali mut Berisha.

                     1. I
                      Iso

                      Prandaj Rama do mbreteroje sa ti doje bibilushi sepse foltorja(me mire gojorja) nuk lene gje pa genjyer e manipuluar.Me duket se rakipi vellai i legenit ylli rakipi e paska leshuar ne mina studiuesin e njohur.

                      1. S
                       Studenti

                       Kjo kurva plake , nuk heq dore nga poshtersite qe i ka mesuar ne shkollen dhe edukaten e berishizmit . Kjo paçavure e ndyre , keshtu eshte gatuar dhe nuk mund te ndryshoje ne kete moshe .

                       1. V
                        VISI

                        PARTI ME NJERZ ORDINER KURVA KURVAR HAJDUTER DHE VRASES

                        1. E
                         Emigranti U S A

                         Ne kete vend ka pasur ka dhe do te vijne te tjer e te tjere , por me te poshter me te ligj me kriminela me pa burresa e me bythqira se keta te foltore nevojtore dhjertores me ne krye Sali mut Bisha nuk besoj se ka per te erdhur kurre kurre , kurren e kurres . Kerta nuk e kane per gje qe ate qe e dhjene ne mengjez ta hane per dreke , nuk e kane per tirp fare qe te te vrasin e te te akuzojne se i vrave , keta jo Enverit qe i hane mutin po edhe Hitlerit ja kalojne per nga poshtersite e as nuk skuqen e as nuk zverdhen .

                         1. R
                          Rezi

                          Zana si këshilluese e Berishës nuk i del inati, është mësuar me honorare të majme e kujton se do vijë prapë në pushtet. Ha m Zana ha… edhe Jorida dhe të tjerët

                          1. N
                           Nari

                           Kjo eshte per te vene duart ne koke !!! Kur mashtrime te tilla edhe me nje historian te huaj shume te njohur,vaj halli me popullin e tyre qe e mbytin me rrena 24 ore ne dite.Kur Zana Guxhollit pedagoge dhe rektore ne nje universitet privat,Jorida Tabakut deputete dhe kryetare e komisiomit te integrimit ne parlament,nuk iu dridhet as qerpiku kur genjejne duke perdorur emrin dhe figuren e nje personaliteti te huaj padijenine dhe lejen e tij,imagjinoni se c'mund te beje Nul Moka,Gazi,Paloqja,Albana Vokshi etjetjetj.Pastaj cuditen kur shohin rezultatin e votimeve dhe fillojne avazin e vjeter,se na vodhi votat Rama !!

                           1. B
                            Bert Ersekari

                            Ta ka fut “miky” yt Berti Hahaha ca legeni

                            1. D
                             Dibrani

                             Guxholli një e pafytyrë, që kërkon të njollos edhe të tjerët.

                             Lini një Përgjigje

                             13:10 Politika 7 komente

                             12:13 Politika

                             10:54 Politika 15 komente

                             10:11 Politika 7 komente

                             09:58 Politika 23 komente

                             09:38 Politika 5 komente

                             09:28 Politika 10 komente

                             09:14 Politika 3 komente

                             22:00 Politika 5 komente

                             21:30 Politika 2 komente

                             Më të lexuarat

                             09:09 Bota

                             16:07 Bota

                             17:29 Sociale

                             10:52 Bota

                             19:10 Dossier

                             17:20 Politika

                             Blog Tema

                             20:10 Blog

                             20:00 Blog

                             10:25 Blog 1 koment