VIDEO: Rekrutët e Putin e nisin “luftën” në klubin e natës në Rusi

23 Nëntor 2022, 10:00Bota TEMA

VIDEO: Rekrutët e Putin e nisin “luftën” në klubin e

Një video, e cila pretendohet se është filmuar në një klub nate në Rusi, është bërë virale në rrjetet sociale.


“Daily Mail” shkruan se rekrutët e Vladimir Putin, të thirrur për të luftuar në Ukrainë, e kanë nisur luftën e tyre fillimisht në një klub nate.

Në video duken një grup civilësh dhe një grup personash me veshje ushtarake, të cilat përleshen duke goditur njëri-tjetrin me karrige e sende të tjera të forta.

Pamjet pretendohen të jenë kapur në një klub nate në Yurga, rajoni i Kemerovës, pranë një kampi stërvitor.

 

1 Komente

  1. D
    Dogjan

    po video ku eshte

    Lini një Përgjigje