Eksperti jep shifrën e bujshme: Shumë kamera të vendosur nga grupet kriminale në gjithë vendin!

29 Janar 2023, 22:20Kronika TEMA

 

Eksperti jep shifrën e bujshme: Shumë kamera të vendosur nga

Pedagogu Ervin Karamuço është shprehur se janë shumë kamera të vendosura nga grupet kriminale në të gjithë Shqipërinë.

I ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania, ai tha se në Elbasan ka kamera pa fund ndërkohë në Tiranë ende nuk ka nis kontrolli.

“Ky aksion ka ardhur nga një draft që u është dhënë nga ndërkombëtarët për reformimin e policisë, dhe ka akoma kamera mund të them janë shumë kamera. 

Ka Elbasani pa fund, nuk kanë hyrë ende në kryeqytet”-tha ai ndërsa u diskutua operacioni “Fijet e krimit” që është zhvilluar prej disa ditësh në vendin tonë, ku dhjetëra kamera janë sekuestruar.

15 Komente

 1. T
  Te lumt o Edi

  Ky eshte komplet loqe. Vazhdo Edi Rama, jepi lek Genc Kuçukut nga taksat publike qe te ushqeje vellain e kurves te flase pallavra.

  1. J
   Juli

   Ky budallai qe ka dale se fundmi ne skene,nuk e di pse emertohet expert,ky eshte karafil complet.

   1. P
    Puna e ndershme ,liri dhe dashuri..

    Akoma me mire se te gjitha kamerat Si te jene ndezir si te jene fikur ,ato fuksionojne ne rregull. Dhe prandaj eshte Ajo shprehja. ! Lepurin e kap me qere. ! AI qe ka ngelur i zgjuar i pervishet puneve te ndergjegjshme ...dhe punon ne liri dhe gezon lirine prane Families dhe prane te dashurve...... AI qe mendon te kunderten nje dite tek shtate penxheret ,qe dele ne hajrosje nje Here ne dite....

    1. P
     Puna e ndershme ,liri dhe dashuri..

     Akoma me mire se te gjitha kamerat Si te jene ndezir si te jene fikur ,ato fuksionojne ne rregull. Dhe prandaj eshte Ajo shprehja. ! Lepurin e kap me qere. ! AI qe ka ngelur i zgjuar i pervishet puneve te ndergjegjshme ...dhe punon ne liri dhe gezon lirine prane Families dhe prane te dashurve...... AI qe mendon te kunderten nje dite tek shtate penxheret ,qe dele ne hajrosje nje Here ne dite....

     1. P
      Puna e ndershme ,liri dhe dashuri..

      Akoma me mire se te gjitha kamerat Si te jene ndezir si te jene fikur ,ato fuksionojne ne rregull. Dhe prandaj eshte Ajo shprehja. ! Lepurin e kap me qere. ! AI qe ka ngelur i zgjuar i pervishet puneve te ndergjegjshme ...dhe punon ne liri dhe gezon lirine prane Families dhe prane te dashurve...... AI qe mendon te kunderten nje dite tek shtate penxheret ,qe dele ne hajrosje nje Here ne dite....

      1. I
       Ilir

       Esbte ne metro’ ky i ziu?

       1. T
        Tralala

        Po po. Ia kane fut ne bythe cdo shqiptari ne moshe pune 16-60 vjeç. Ky eshte koqe fare.

        1. G
         Gezuar Hidhnim.

         Po mir ore kokrra e legenit tani flisni te gjithe, si kofini pas te vjelit? Ty legen nuk te ve faj se cfare mut rrace je e tregon mbiemri: Kar-(h)a muco

         1. L
          Likja

          Eksperti leshit,,,1 miljon kamera,,,ik o loqe puno se ngele neper studio tu gru sallat kot,,

          1. N
           Noci

           I bie qe ne kemi 200000 kriminele.Dikur ne teater kukullash nje xhandar i jep shifren 100 shokut te tij,ky analfabet i kthehet ,me shume 50. Se nuk e kishte idenë e numrave.Te pakten pyetni importuesit sa kane sjellje se vitrinat jane plot.

           1. A
            Alfred

            Meraku I policise,sic e do "ringordhja" eshte te vendose gjoba qytetareve te pragu I deres,qe pa gdhire dita!...

            1. B
             Bardha

             Ky profesor,ky qenka nje idiot me brina,kur e ka ditur pse nuk ka folur,njerze palaco e te qelbur

             1. N
              Ndue sana

              Ul mushak,jane 800 mije kamera,jo shazoten nuk e uli ma ,qenef profesor dhe idiot te mjere studentat qe marrin leksione nga kjo ftyre

              1. A
               Adriatik

               Profesor leshi kur i dije pse nuk fole me perpara,por tani qe po heq policia.

               1. M
                Marko Polo

                Prapa këtij "fenomeni" qëndron 1 dorë! Të dorëhiqet menjëherë shefi i ShISh!

                Lini një Përgjigje