FOTO: Krimi i dyfishtë në Gramsh, ky është viktima që u vra nga i vëllai

27 Janar 2023, 17:51Kronika TEMA

FOTO: Krimi i dyfishtë në Gramsh, ky është viktima që u

Detaje të reja nga krimi i dyfishtë që ndodhi mesditën e kësaj të premte në Gramsh, ngjarja e rëndë është regjistruar në në fshatin Tervol të Njësisë Administrative Pishaj.

Autori, Xhevit Sinani ekzekutoi bashkëshorten e tij, Zegjine Sinani dhe të vëllanë, Shaqir Sinani.

Mediat kanë publikuar foton e viktimës, Shaqir Sinani i cili u vra ditën e sotme nga vëllai i tij, Xhevit Sinani në Gramsh, për motive që ende nuk dihen.

FOTO: Krimi i dyfishtë në Gramsh, ky është viktima që u

3 Komente

 1. A
  Agim Celo

  Pse u hoq shkrimi per Gjykate Kushtetuese dhe viziten e ambassadors? Apo se filluan komentet lume per Holta Kotheren? Po ate e dine te gjithe, hajdute. Per te tjerat ska problem se aedhe ato duhet ne Gjykate.....

  1. T
   Tir Vasili

   Fshatin Torovol , Torovol e përkthyer per te gjithë do te thotë me Karin te forte, dhe aty eshte pikenisja

   1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Turkoshqipfolesi killer Sinan Xhavit (gyzeleve): hajdeni se u vrava haneme/mamane dhe Shakir xhaxha/babane...... allah uakbar!

    Lini një Përgjigje