2023-03-22 16:47:00Kronika TEMA

14 Komente

 1. T
  Tallavaja

  Keto gjera ndodhin vetem ne Shqiperi. Te jape doreheqjen Rama, te shkarkohet urgjentisht, merrni vesht or tej. Sa per mesuesen, ngushellime familjes dhe nxenesve te saj qetesi. Dita e Sulltan Novruzit.

  1. D
   Drejtesia e munguar

   U prehsh në paqe zonjë e nderuar! O shtet I rrumpallës! O turpi I botës ku jetojmë! Sa shqiptarë e të huaj kanë vdekur në Shqipëri duke u larë në dush.... Shtet pa standarte dhe Berisha plera për dekada me radhë flet për përmbysje komunizmi. Kulmi! Ndërkohë gjithë puna e tij u bë rreth korrupsionit e krimit ku zhyti familjen e tij.

   1. a
    altin

    quhet tokezim or mik prandaj kabulli ka tre tela brenda ai me te verdhe dhe jeshile zakonisht eshte tokezimi ,prandaj edhe priza blehet qe te kete vendin e tokezimit ....po juve ju ka mbytyr injoranca dhe kerkoni nga qeveria idiotesira te kesaj natyre .rama idiot dhe fisderr eshte si gjithe politika shqiptare po sec lidhje ka me kete artikull ju e dini

   2. T
    Tony

    Po pse Rama I instalon dushet!!!! Elektricisti dhe hidrauliku qe i kane instaluar dushin te paguajne shtrenjte jeten e humbur dhe te vene ne burg. Cdo njeri duhet te ndergjegjesohet kur puneson nje specialist pa licence dhe pa siguracion

    1. D
     Davidi

     Probabiliteti zero! Te hetohet i shoqi.

     1. L
      LORA

      Njesoj mendoj edhe une,David.

      1. i
       ing mek

       vrasje ose vetvrasje...dushi eshte alibia

      2. T
       Tomtom1

       Duhet ta kishte tokezuar burri boilerin, moj e shkrete! Cfatkeqesi! Per te ardhur shume keq te vdesesh nga dicka qe mund te sigurohej me pare dhe thjeshte.

       1. K
        Kujtim Elezi

        I bejne pa tokezime firmat dhe shteti nuk kontrollon gje

       2. N
        Ndoci

        Or tej çpun ka Rama me kete ndodhi korenti ne dush! Ta kujtojme fisniken! Tallavaj!

        1. L
         Lleshi

         S,ka faj qeveria per dushin

         1. B
          Baftjari

          Ska faj qeveria... se nuk vendos standarte dhe rregulla per sigurine e jetes se Shqiptareve...por vendos standarte dhe rregulla ne ndarjen e parave te fitura nga korrupsioni dhe krimi I organizuar...Ska faj jooo.

          1. z
           zot FALE ------Ta gezoje BAFTJARI !!!!!!!!!!!!

           Ta gezoje BAFTJARI !!!!!!!!!!!!

          2. d
           drita

           se pari ngushllime bashkeshortit, familjes, kolegve te punes e gjithe te njohurve. sincerisht me erdhi keq. por, mendoj se per kete rast duhet te kete nje njoftim zyrtar nga policia si qendron e verteta, si ka ndodhur realisht, si shpetuan ata qe i dhane ndihmen etj. aty ka disa pikepyetje. larg qofte a mos eshte vrasje, vetvrasje a po realisht aksident. publikisht e sa me pare. edhe nje here ngushllime, i qofte dheu i lehte

           Lini një Përgjigje

           Më të lexuarat

           10:33 Kronika 15 komente

           13:47 Politika 12 komente

           11:02 Dossier 8 komente

           21:00 Kronika 19 komente

           11:13 Blog 24 komente

           10:22 Politika 8 komente

           Blog Tema