Gjendet trupi i dekompozuar i një 48-vjeçareje në Ndroq, dyshimet e para

26 Mars 2023, 13:20Kronika TEMA

Gjendet trupi i dekompozuar i një 48-vjeçareje në Ndroq,

Një trup i dekompozuar është gjetur mëngjesin e sotëm në një zonë të pyllëzuar të fshatit Zborgje, Ndroq.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se mbetjet mortore i përkasin një 48-vjeçareje me inicialet Dh.D, banuese në Tiranë.

Shtetasja, e cila dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor, është shpallur në kërkim në datë 14 mars nga Komisariati i Policisë Nr. 6, pas kallëzimit të bërë nga familjarët për largim nga banesa.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

3 Komente

 1. F
  Fatekeqesi ..

  Fatekeqesi per rastin.. Por nuk eshte habi qe edhe ne te ardhmen rradhen ta kete cdo Qytetare tjeter. ! ku Ministria e Shrndetesise nuk ka programe per raste te tilla qe te kene kujdestare per Qytetaret me Probleme te shendetit Si ne kete raste . Le te shpresojme qe Mjeket qe Jane ne Politike te heqin dore nga Krimet per pjesmarjen ne Politike. ! dhe te jene ne sherbim te te gjithe Qytetareve. ! Me prejashtim te Spiunit Serb Sali.apo atyre te tjereve me Prefesion Mjeke qe meren me Politike. ! se keta kane nevoje vete per Mjekim. !

  1. F
   Fatekeqesi ..

   Fatekeqesi per rastin.. Por nuk eshte habi qe edhe ne te ardhmen rradhen ta kete cdo Qytetare tjeter. ! ku Ministria e Shrndetesise nuk ka programe per raste te tilla qe te kene kujdestare per Qytetaret me Probleme te shendetit Si ne kete raste . Le te shpresojme qe Mjeket qe Jane ne Politike te heqin dore nga Krimet per pjesmarjen ne Politike. ! dhe te jene ne sherbim te te gjithe Qytetareve. ! Me prejashtim te Spiunit Serb Sali.apo atyre te tjereve me Prefesion Mjeke qe meren me Politike. ! se keta kane nevoje vete per Mjekim. !

   1. F
    Fatekeqesi ..

    Fatekeqesi per rastin.. Por nuk eshte habi qe edhe ne te ardhmen rradhen ta kete cdo Qytetare tjeter. ! ku Ministria e Shrndetesise nuk ka programe per raste te tilla qe te kene kujdestare per Qytetaret me Probleme te shendetit Si ne kete raste . Le te shpresojme qe Mjeket qe Jane ne Politike te heqin dore nga Krimet per pjesmarjen ne Politike. ! dhe te jene ne sherbim te te gjithe Qytetareve. ! Me prejashtim te Spiunit Serb Sali.apo atyre te tjereve me Prefesion Mjeke qe meren me Politike. ! se keta kane nevoje vete per Mjekim. !

    Lini një Përgjigje