Gledis Nano vizitë ngushëllimi në familjen Avdia: S'dua që vizita ime të keqkuptohet! Erdha si prind e si qytetar

4 Gusht 2022, 10:54Kronika TEMA

Gledis Nano vizitë ngushëllimi në familjen Avdia: S'dua

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka shkuar për vizitë ngushëllimi në familjen Avdia.

“Nuk dua të keqinterpretohet, kam marrë pjesë për t’i shprehur me shumë hidhërim nga shpirti ngushëllimet e mia për humbjen tragjike të fëmijës.

Kam ardhur si prind e si qytetar dhe falënderoj familjen Avdia e cila i mirëpriti ngushëllimet e mia dhe përveç përgjegjësive se çfarë ka ndodhur, i mirëkuptoj dhe i falënderoj që ngjyrime të caktuara i kanë lënë mënjane dhe janë duke vuajtur të gjithë atë se çfarë ndodhi”, tha Nano.

 

2 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Nikos

  Sikur te kishe marre dhe Mirela Kumbaro Furxhi dhe Dalina Ficon nuk do kishte bere keq.

  1. .
   ....

   Vitooooooo !@@@ Xeni i Lexhendes vrau 26 dhe nuk kerkoj falje. I jati LEXHENDA u mjaftua me GABIM TEKNOLOGJIK. VITOOOOOOOOOO

   Lini një Përgjigje