Krimi i rëndë në familje në Përmet/ Dyshohet se 24-vjeçari mbyti të ëmën për shkaqe pronësie, nuk ishte dakord që shtëpia t’i kalonte motrës

4 Qershor 2023, 16:55Kronika TEMA

Krimi i rëndë në familje në Përmet/ Dyshohet se

Një pistë tjetër ka dalë nga hetimet për krimin e ndodhur ne familjen Muhollari në Përmet.

Report Tv bën me dije se dyshojnë se se konflikti përshkallëzoi për shkak se dy prindërit i kaluan në pronësi banesën e tyre njërës prej vajzave.

Ndërtesa tre katëshe mendohet se i kishte kaluar ne pronësi te motrës së tij dhe kjo është bërë pa dijeninë e tij.

Mësohet se i riu ka qene tërësisht i qete dhe se aktin e ka kryer pasi ka mësuar se prona i pati kaluar te motrës se tij. Hetimet vazhdojnë.

2 Komente

  1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    "Dashuri" arabesh shqipfoles,vari kkkkkkk pune korrakesh...... allah uakbar !

    Lini një Përgjigje