Merkel 4-vjeçare gjendet e vetme te Liqeni Artificial, policia thirrje qytetarëve

15 Mars 2023, 20:19Kronika TEMA

Merkel 4-vjeçare gjendet e vetme te Liqeni Artificial, policia thirrje

Një vajzë 4-vjeçare e cila quhet Merkel është gjetur vetëm nga policia në Liqenin Artificial.

Ajo është shoqërua më pas në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.1.

Fëmija ka flokë të zinj, ka veshur kostum rozë dhe një jelek të bardhë sipër.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë fton qytetarët që mund të kenë dijeni për familjarët e fëmijës të telefonojnë në numrin pa pagesë 112.

3 Komente

 1. S
  Scandal

  Po si i shemtoni femijet me keshtu me emra te tille Merkel,Klinton,MajkellXhekson,Marijolen me mire perseri emrat Mahmut ,Abdullah,Hasan,Hajdar

  1. J
   John Qelbashi

   Merkel ishte ne Gjermani me duket, bonte pazar

   1. a
    astriti

    Lajmerim koti.Kur e kane gjetur pse nuk nxjerrin fotografine?

    Lini një Përgjigje