Shkarkohen drejtuesit e Komisariatit të Rrëshenit pas ekzekutimit të Martin Bardhit

29 Shtator 2023, 11:19Kronika TEMA
Shkarkohen drejtuesit e Komisariatit të Rrëshenit pas ekzekutimit

Drejtues të Komisariatit të Rrëshenit janë shkarkuar pas vrasjes së Martin Bardhit.

Mësohet se është shkarkuar shefi i krimeve, drejtuesi i komisariatit, si dhe shefi i Rendit.

News24, raporton se në krye të Komisariatit Rrëshen është emëruar Klodian Kondi, zëvendës srejtor për Hetimin në Drejtorinë e Policisë Lezhë është emëruar Gentjan Berberi dhe zëvendës drejtor për Rendin është emëruar Altin Mena.

2 Komente

 1. T
  Tata luigji

  Martini ja paska bere vehtes, tani njerzit e martinit duhet te marrin gjak, kanuni i salih bin ladenit thote; martinajt duhet te vrasin dy dhe pastaj mbyllet cdo gje per nje vit, pas nje viti tani jan cuba te tjere qe marrin perseri gjak dhe tata luigji duhet me pa tjeter te bej plan pune qe ti narr nen ruajtje grat dhe motrat e ketyre qe vriten, e di qe eshte e veshtir por meqe i kam hyre ketij misioni te veshtire duhet ta bej vetem kohen e nates ngaqe keto gra dhe vajza ndihen ne kercenuara Shpresoj qe mos te me nxjerrin pune

  1. A
   Alban Koretniku

   Shkarkohen vartesit dhe nuk shkarkohet nje fare drejtori i policise Lezhe qe quhet Alfred Elezi, nje njeri pa personalitet, adoleshent nga trute. Vellai i tij eshte kape me droge ne Kukes dhe ai gradohet drejtues policie vetem se don Pjerin Ndreu, personi me kontravers i Partise Socialiste, pavaresisht se i fiton votat. Pjerin Ndreu rinine e tij e ka kaluar ne Kukes dhe meqenese ishte me arsim tetevjeçar ka punuar si peshkatar ne Ndermarjen e Peshkimit ne Kukes. Shkollen e mesme me sa di une e ka bere me korespondence. Eshte shok i ngushte me xhaxhain e Alfred Elezit dhe me disa persona ne Kukes qe jane rrumpalle dhe pa asnje personalitet.

   Lini një Përgjigje