Nëna e Klea Gjatës: Di që Laert Haxhiu i solli lule 8 mars të këtij viti, por s’kanë jetuar bashkë

29 Shtator 2023, 10:15Kronika TEMA
Nëna e Klea Gjatës: Di që Laert Haxhiu i solli lule 8 mars

Nëna e Klea Gjatës në një intervistë për Report Tv ka treguar se si njihej vajza e saj me Laert Haxhinë, i akuzuar për një sërë krimesh të rënda e vrasje.

"Unë di që kur ishte 8 marsi i këtij viti, që i erdhi buqetë ishte pa emër. Vajza nuk e pranoi buqetën. 

Se nga i gjeti numrin dhe i tha ta kam sjellë unë buqetën. I tha ta kam sjellë për shenjë respekti. 

Vajza tha mos u merr me mua. Kam frikë më tha, ti bëj bllok. 

Shkëputej, rrinte dy javë, por e merrte vet ajo. Për të bashkëjetuar jo e jo. 

Vajza vetëm një natë ka ikur nga shtëpia, 3 ditë kur ishte në Tiranë për t'u kuruar. 

Kur ka ardhur buqeta me lule jam shtangur, tha nuk e njoh se kush është"- tha ajo.

3 Komente

 1. B
  Beni

  Ca jane keto fytyra mor zot... ca mut prinderish jeni ju qe keni rritur mbeturina te tilla! Me te ardh per te vjelle, o zot i madh

  1. T
   Tata luigji

   Hahaha bej nene e te ngjaj skan lidhje thot nena po i solli lule per ditelindje, po shkopin nuk te tha sa here ja lepiu apo jane personale keta gjera. Ptuuu rrace e piste se xhelati juaj ishte enveri qe ne gusht me 42 grade te vishte pantallona dhe fustan dhe te shkonte djersa nga gjoksi dhe shpina dhe perfundonin tek vrima e shurres

   1. C
    Cim H

    Po ku i gjen leket ti zonje te paguash nje avokat te shtrenjte si Detar Hysi ? Rastesi qe ky eshte avokati i Sajmir Taullaut dhe Laertit ? Dhe na thoni skemi lidhje familje e degjeneruar.

    Lini një Përgjigje