Zbulohet pse Laert Haxhiu i kishte vendosur tritol biznesit të babait të Noizy-it, lidhja me Cllevion!

28 Shtator 2023, 19:07Kronika TEMA
Zbulohet pse Laert Haxhiu i kishte vendosur tritol biznesit të babait

Detaje sa i përket një shpërthimi të ndodhur në plazh Durrës, ku shënjester ishte biznesi ne prononësi të Bashkim Rajkut.

I penduari i drejtësisë ka rrëfyer se Laert Haxhiu u njoftua nga nëna e tij për sherrin qe kishte ndodhur mes shokut të tij Kleviol Ahmetaj i njohur me emrin e artit Cllevio dhe kengetarit Rigers Rajkut i njohur me emrin Noizy.

Në këtë bisedë telefonikë trëgon i penduari nëna e Laertit kishte shqetësim dhe keqardhje pasi ishte berë shumë media, raporton Ora News.

Pas kësaj telefonatë Laert Haxhia ka kontaktuar Artan Tafanin për një gjetur 1 kg tritol dhe për të ia vemdosur bisnesit të Bashkim Rajkut.

Lëndë plasese ishte marrë në Tepelenë dhe sjëll në Durrës nga personat e dyshuar, policia thote se këtë ngjarjë të dyshuar janë: Laert Haxhiu, Marjus Tafani, Lulzim Spahija, Ersiano Abedini.

7 Komente

 1. V
  Vl

  Do ket nderprer se paguari gjoben prandaj.

  1. s
   saimir

   t'ja kishin vu ca ne bythe ktij mazllumit halldup noiz a mahmut si e ka emrin e vertete

   1. N
    Nuk janë trima, janë..... opo lere fare

    Hajde nënë hajde! "Të keqen mamaja, do marresh tritol dhe do ja hedhesh ne ere lokalin atij maskarait, se është merzituar mamaja." Debilë prindërit, debil fëmija. Dhe rrisin nje trap zalli pa dy fije tru ne kokë. Ishte Loshi i Karbunares garip, por nuk e kapi moshen 40 vjeç. Tur Daja iku po ashtu. Pastaj doli nje trim tjeter, Miklovani, as 15 vjeç, por ky nuk e kapi dot 18-ën, se e hoqën qafe. Pastaj doli Banda e Aldo Bares, por e shkaterroi shteti. Kete Laert Haxhiun do ta heqe qafe nje tjeter. Por këta nuk mesojne asnjehere. Nëna e budallenjve është gjithmonë shtatzanë thotë populli.

    1. T
     T

     Ku ka arit arti shqiptar mor zoit i madh .gjynaf gjynaf te del vetem nojzi ne tv copa e injorantit .

     1. D
      Deni

      Nojzi, dicka e neveritshme.

      1. N
       Niku

       Kur u bene dhe lushnjaret trima, ja qifsha jeten me nje fjale.

       1. N
        Niku

        Kur u bene dhe lushnjaret trima, ja qifsha jeten me nje fjale.

        Lini një Përgjigje