Shkarkohet Drejtori i Policisë së Beratit, ja kush e zëvendëson

21 Nëntor 2022, 14:23Kronika TEMA

Shkarkohet Drejtori i Policisë së Beratit, ja kush e

Mëngjesin e sotëm është shkarkuar Drejtori i Policisë së Beratit, Edmond Tarkaj.

Burimet bëjnë me dije se në krye të uniformave blu të këtij qarku është emëruar Kastriot Skënderi, i cili deri tani mbante postin e këshilltarit të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë.

Skënderi më heret ka drejtuar edhe Policinë e Tiranës në vitet 2018-2019.

Nuk dihet nëse shkarkimi ka lidhje me serat me kanabis që u gjetën në zonën e Beratit ku punonin dhe 95 gra, rast për të cilin Agjencia e Mbikqyrkes Policore ka nisur një hetim.

 

3 Komente

 1. S
  Stutent

  Nje pis me pak

  1. L
   Loni pi betoni

   Ku ta dinte drejtori për serën me kanabis. Atë e dinin vetëm 100 gra, 100 burrat e tyre dhe 100 fëmijët e tyre. Ishte sekret i madh.....

   1. I
    Iran 1 vs Edi 4

    Hiq nuk edinte...kot e hoqen Kriminelin eEdvin Rames....lol

   Lini një Përgjigje