Kërcënohet me jetë Çun Lajçi: More shkja bir shkjau, do të lidh pas makine dhe do të tërheq zvarrë

7 Nëntor 2022, 10:10Kulturë TEMA

Kërcënohet me jetë Çun Lajçi: More shkja bir

Aktori Çun Lajçi është kërcënuar në rrjetet sociale.

Me anë të një postimi në Facebook, Lajçi ka bërë publike mesazhet duke paralajmëruar se do t’u drejtohet autoriteteve policore për padi.

“Këta ia pafshin hajrin padisë, nesër në mëngjes, se borxh as hak s’u pata! Kqyrni çfarë mërgimtarësh ka atdheu në Gjenevë e n’Gjermani!” ka shkruar ai.

Kërcënuesit i kanë dërguar mesazh se ‘do ta gjejnë ku është e do ta ngrehin zhag duke e lidhur për veturë’.

Kërcënohet me jetë Çun Lajçi: More shkja bir

5 Komente

 1. X
  Xyz

  Cuni ka qene gjysem budalla, tash eshte cmenduri teri!

  1. s
   shefki

   Nuk kisha than se esht shka apo bir shkau Por i krisun ne kok PO Z,Lajqi nuk po sillet si aktor, por si analist Politik Shume shpesh po e sulmon krahun e Qlirimtareve Marre, marre... Ne ket pjes te botes ku jam nuk e ka ma at respekt si aktor. Po ju prezentohem me emer e mbiemer te vertet Emrat anonim si kam merak Shefki Mexhani adresa: 61 Marina Ave Trumbull CT SH B A TL. 917)676-5828 Qun lajmro ne polici e ke leht tani amo bash hiq respekt skam tani ne ty.

   1. S
    Sakipi

    Cunit jemi nje kocke ta lepi dhe leh si qen gjithe diten.Njeri pa dinjitet fare, ka shku per lesh.

    1. E
     Emigruesi jo aktor

     Kz Lajiqi ka marr mesim nga Salih Berisha ka rrjedh krejtesisht. Gjithnje ka ka qen kunder UCK por bente loj per perfitime duke aktruar por tash si analist e zbuloji fytyren e vertet.

     1. K
      Karmine Berisha

      Çun Lajçi, i Qimi i Pekajve, Sali Berisha Yje e te Pashuar!

      Lini një Përgjigje

      Blog Tema