FOTO: Demi Rose vizaton trupin, tregon format e zhveshur

15 Nëntor 2023, 15:23Lifestyle TEMA

FOTO: Demi Rose vizaton trupin, tregon format e zhveshur

Demi Rose 'shkriu' internetin pasi shfaqi format e saj të famshme duke pozuar tejet provokative.

Duke postuar në Instagramin e saj, Demi ndau për ndjekësit e saj një sërë fotosh të nxehta duke pozuar e ulur në shkëmbinj buzë detit, ndërsa trupin e kishte të vizatuar me forma abstrakte ngjyrë floriri.

Me vetëbesim, stil dhe seksi, modelja u dha fansave një pamje gjoksit të saj të famshëm.

Lini një Përgjigje