FOTO: Biondja shqiptare thekson linjat trupore me fustanin e veçantë

14 Nëntor 2023, 14:49Lifestyle TEMA

FOTO: Biondja shqiptare thekson linjat trupore me fustanin e veçantë

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale nëpërmjet fotove provokuese

Biondja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz në Instagram, ka marrë vëmendje me postimin e fundit.

Ajo ka shpërndarë disa fotografi të reja, në të cilat ka theksuar linjat trupore në një fustan të veçantë i punuar me zinxhirë.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në komente nga miqtë e fansat.

 

3 Komente

 1. f
  fshatari rrockegunge

  derr pidhi. Ju thafte rrocka deri ne rreze atij qe e qi kete zogun para meje

  1. L
   Loni pe betoni

   po ndonje foto me gisht ne pidh ka ?

   1. F
    Femrat e shkreta shqiptare qe perdoren Botes

    Mesiguri qe dikush e ma mashtruae si shume femra te tjera shqptare , ka financuar Operacionet e Zbukurimit deri ne ate far feje sa femra ka humbur cdo tipar orgjnal (dhe fytytra e saj i ngjan nji OP prej Kirurgu te intelgjencen Artifciale) duke ber qe "modelia" te humbi Natyralitetin e duket si nji Pupe seksi nderkohe qe syt e saj ,flasin shume se ajo s'gezon asnj lloj Lumturie ne keten qe ben .

    Lini një Përgjigje