La muzikën për "OnlyFans", reperja e njohur zbulon shifrat marramendëse që fiton brenda muajit

15 Nëntor 2023, 12:06Lifestyle TEMA

La muzikën për "OnlyFans", reperja e njohur zbulon shifrat

Danielle Bregoli, e cila njihet si Bhad Bhabie, ka lindur në vitin 2003 dhe u bë e njohur brenda natës, pas  shfaqjes së saj në "Dr.Phil".

Arsyeja e famës së menjëhershme ishte sjellja e çuditshme e saj dhe në kohën e xhirimeve, Daniella ishte vetëm 13 vjeçe.

Ajo përfitoi nga fama e saj dhe nisi karrierën si repere, por vetëm një javë pas ditëlindjes së 18-të ajo hapi edhe një llogari në "OnlyFans", i cili është një program për të rritur.

Me anë të një "screenshoti" të publikuar në profilin e saj në rrjetin social "Instagram", ka treguar që për një muaj ka fituar mbi 18 milionë dollarë duke thyer të gjitha rekordet e kësaj platforme.

La muzikën për "OnlyFans", reperja e njohur zbulon shifrat

Lini një Përgjigje