FOTO: Greqia mer "flak", shkaku është Demi Rose me pozat "hot"

28 Shtator 2022, 12:00Lifestyle TEMA

FOTO: Greqia mer "flak", shkaku është Demi Rose me pozat

Ajo nuk është e panjohur për fansat e saj me fotot provokative që zgjedh ti publikojë në rrjetet sociale.

Demi Rose doli topless dhe u zhvesh vetëm me tanga ngjyrë floriri, teksa merrte rreze dielli në Greqi.

Modelja ishte e sigurt që do t'i ngrinte temperaturat teksa ngacmonte me “pasuritë” e saj të bollshme dhe fotot e egra që shpërndau në Instagram.

 

2 Komente

 1. c
  cdo kjo bre n gerrqi !

  hec maj ti iher n'Shqipni ,ta bajn qijfin si ta don loqka ty

  1. ?
   ?

   Përveç daljes cicë jashtë e bythë jashtë, a bën ndonjë punë tjetër kjo?

   Lini një Përgjigje