FOTO: Me “bikini” dhe lëvizje sensuale në pishinë, dy banoret i lënë pak vend imagjinatës në shtëpinë e VIP-ve

5 Shkurt 2024, 14:15Lifestyle TEMA

FOTO: Me “bikini” dhe lëvizje sensuale në pishinë, dy

Banorët e “Big Brother VIP Albania” po e shijojnë në maksimum qëndrimin në këtë shtëpi.

Së fundmi ata janë futur në pishinë duke u argëtuar me njëri-tjetrin, teksa kërcenin dhe këndonin së bashku.

Megjithatë duhet se gjithë vëmendjen e kanë rrëmbyer këngëtarja Arta Kabashi dhe Dea Vieri.

Dy vajzat po bënin kërcim sensual në pishinë, ndërsa kishin veshur bikini, duke nxjerrë në pah format e tyre bombastike.

Kaq ka mjaftuar që banorët të brohorasin me të madhe, teksa Dea dhe Arta bënin lëvizje provokuese.

 

7 Komente

 1. V
  Vlora.Vlora

  Arta super pjeshke ,kjo Dea komplet gerdalle

   1. S
    Shkërdheni

    Shyqyr që ja mbërritëm dhe kësaj dite. Të dashura vajza apo nëna, mos e injoroni veten duke u kthyer në kukulla të burrave të papërgjegjshëm sepse kultura e përgjithshme ndikon mbi ta edhe pse janë fëmijë të lindur nga një femër. Kini pak më shumë dinjitet për veten tuaj dhe mos u bëni preh e dëshirave të çastit. Mos harroni se aty ku jeni përçoni mesazhe edhe personale por edhe shoqërore.

    1. L
     Lali eri

     Dilni sa me lakuriq,poooooooor,mos u ankoni pastaj kur ndonji i papergjegjshem apo i papermbajteshem ju kercen persiper.

     1. S
      Suksese lum ai qe do beje nje kontrate !

      Shyqyr qe ju ka ardhur koha qe edhe Vipat te gjen burre ! por pyetja ngelet per sa kohe ose per sa vite do te jete kontrata e martesave ! dhe fatekeqesisht kure lindin dhe femije ! qe do ta vuajne me vone nga ana shpirterore !

      1. S
       Suksese lum ai qe do beje nje kontrate !

       Shyqyr qe ju ka ardhur koha qe edhe Vipat te gjen burre ! por pyetja ngelet per sa kohe ose per sa vite do te jete kontrata e martesave ! dhe fatekeqesisht kure lindin dhe femije ! qe do ta vuajne me vone nga ana shpirterore !

       1. A
        ARNOLD H

        Persh. Me thoni kush VIP ÇIFT i ka zgjat deri ne vdekje lidhja ose martesa sa e PRINDERVE TANE ???

        Lini një Përgjigje