FOTO: Modelja shfaqet nudo në Instagram, rrezikon mbylljen e rrjeteve sociale

2 Shkurt 2023, 17:20Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja shfaqet nudo në Instagram, rrezikon mbylljen e rrjeteve

Ylli I Instagramit u shfaq tepër e  nxehtë në Instagram” pas një sërë postimesh krejtësisht nudo.

Kendra Cantara magjepsi audiencën amerikane kur u shfaq për herë të parë në reality show “One Dating Naked”, ndërsa më pas ajo iu drejtua modelimit për revistën Playboy.

Dhe tani ajo argëton rregullisht fansat e saj me postimet e zhveshura ose pothuajse të zhveshura përmes Instagramit, duke rrezikuar edhe një pezullim ose mbyllje të plotë nga platformat e mediave sociale.

Kendra tani është një yll i filmave për të rritur duke u vlerësuar për shumë prej tyre.

2 Komente

 1. o
  o po ka lezet keshtu .

  Ktij i them Art un . Me ato te bardhat puuuu pu puuuuuh sa bukur konfigurohet zogu i mcef .dhe ke ajo nudot e funit duket waw . Do ta mbeshtesja me nji Amin ... Si than se rrezokon mbylljen ne rrjetes sociale ? Pfff . eshte e qarte , kjo Bote sot s'e suporton dot Sinqeritetin ,te Verteten .

  1. M
   Martin

   Kendra Cantara, 31 vjece, nga Hartford, Connecticut, US, eshte pornostare dhe nuk e ka vendin ne nje gazete kombetare politike si Tema.

   Lini një Përgjigje