FOTO: Pas zhurmës me Ronaldon, modelja latine ndez rrjetin

17 Mars 2023, 17:15Lifestyle TEMA

FOTO: Pas zhurmës me Ronaldon, modelja latine ndez rrjetin

Vetëm disa javë Daniela Çavez pushtoi kronikat rozë, teksa deklaroi se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon, duke shtuar se madje e kishte gjithçka “të dokumentuar” në një video. Por modelja nga Kili vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, duke qenë një prej më të ndjekurave në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” numëron mbi 17.3 milionë fansa.

31- vjeçarja, modele “Playboy”, është gjithashtu pjesë e platformës për të rritur “OnlyFans”, ku shfaqet për publikun me foto dhe video +18.

3 Komente

 1. d
  dhe pastaj ,si ka bo seks cfar ?

  nuk o krim me bo seks mer yahoo .c'jan kto shkrime ,kto akuza ,qe po na mohojn deshiren per te jetu jeten sot ne ket shekull ,kur seksin na e rekomandon Daktorri cdo dite thot beheni e mos u terhiqni prapa fare . Oh ! Nuk durohet me .Shikoheni mer cfar Sirene osht ,si mundet t'i mohosh ate rrembim ne krah kte engjull kenaqsie ! Ore jeni ne metro ju apo cfar .Ronaldo apo jo ,as qim ' kerrcet .Problemi ktu eshte saher ka bo seks Miniqua Qirjemadheja ne Muzhiket ne Hotelin e Lirise ! Hajt merrni pjes ne debat ,po ju a mbajti nashi

  1. m
   messi tha: naldi o vagabond

   cjan kto e .eshte e padrejt kjo qe shkrueht kunder bjondes .shikoni si te shikon , me ato sy si nji engjull e shkreta . si mundet ti thoshte Jo Naldi ksaj mer ! a jeni ne metro ju apo jo ? seksi hyn ne te drejtat e njeriut o rrote . ik ere se na iku jeta tuj u menu jo ashtu po keshtu nderkohe qe bota e shijon ku e si ja don

   1. R
    Ronaldo sherdhata nuk e ndan me shoket

    Fotografia e fundit m'pelçen shum.

    Lini një Përgjigje