VIDEO/FOTO: "Do t'u vë flakën pemëve", bokserja e njohur pozon "hot" nga "xhungla"

17 Mars 2023, 15:33Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: "Do t'u vë flakën pemëve", bokserja e

Artistja a arteve marciale ka krijuar një reputacion në llogarinë e saj në OnlyFans, duke ndarë momente nga stërvitja deri tek garat me motorrë. 28-vjeçarja tërhoqi vëmendjen videone saj më të fundit, duke shkuar në 'xhungël' thuajse e zhveshur

Paige VanZant shkroi në Twitter dhe postoi një foto të trupit së saj të lyer me vaj, duke u kacavirrë mbi një pemë, duke ofruar për rreth 650,000 ndjekësit e saj që të poza përtej imagjinatës.

Sportistja mbante veshur bikini lëkure të zeza, të cilat përbëheshin në pjesën e pasme nga disa fije ku tregonin format e saj të tonifukuar e duhet të themi që nuik mbulonin thuajse asgjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant)

 

3 Komente

 1. o
  o lele

  duket mjaft e ndezur nga ngjyrat . largoni menjiher Palmat me Arrat e kokosit ,se ju a dogji e ju a poqi

  1. m
   marshallah _hallall esap

   i due femnat qe kan zjarr ne amxhik .digjmi maj ti ,percellomi , shtrydhmi ,shtypmi njato Pem me gjith Kokrra deri sa te shperthej longu shalve .hallall esap

   1. H
    Hajdarovski

    O kalle kalle o citja timin

    Lini një Përgjigje