FOTO: Vajza e supermodeles gjermane pozon seksi me të brendshme

17 Mars 2023, 13:20Lifestyle TEMA

FOTO: Vajza e supermodeles gjermane pozon seksi me të brendshme

Vajza e Heidi Klum, Leni, dukej e pabesueshme teksa pozoi me të brendshme në rrjetet sociale.

18-vjeçarja ka ndjekur hapat e nënës së saj dhe ka pozuar në Instagram me xhinse dhe reçipeta rozë.

Ylli mbështolli duart rreth gjoksit dhe mbuloi reçipetat duke i dhënë pamjen sikur të ishte topless.

Ajo dukej mahnitëse dhe kishte vendosur një grim të thjshtë dhe një luk magjepsës të krijuar  nga stilisti Ash Kholm.

Flokët brune binin poshtë shpinës në këtë formë inkuadronin tiparet delikate të saj.

Lini një Përgjigje