FOTOT: E enjtja e deputeteve

16 Mars 2023, 18:13Lifestyle TEMA
FOTOT: E enjtja e deputeteve

 

E enjtja është dita që mblidhen deputetët, ku zakonisht zihen me fjalë me njëri-tjetrin.

Sot kanë qenë paksa më paqësorë.

Ndaj dhe ndryshe nga herët e tjera, nuk ka ndodhur ndonjë përleshje, duke bërë bërë që vëmendjen këtë radhë ta merrte veç veshja e deputeteve.

 

8 Komente

 1. t
  tata luigji

  Vetem Etilda gjonaj eshte missi i parlamentit te shqiperis, te tjerat te vishen e te cvishen sa te dojne jane shit

  1. x
   xzy

   Këtyre u është mbushur mendja se janë ajka e kombit. Në të vêrtetë për nga niveli, ndershmëria, aftësia, reputacioni janë llumi i kombit. Por janë bërë me para, me vetura me shofer dhe ju duken njerëzit e zakonshëm si miza. Kjo është fatkeqësia. Kur llumi del sipër.

   1. V
    Vk

    Eh popull sa shume gjera behen ne emrin tend dhe vet lartmadhenia flet ne emrin tend.

    1. 1
     1

     Te pangrene i gjeti dreka,milioner i gjeti darka

     1. m
      mond

      Thoni çtë doni por një gjë eshte që se luan topi: Lum kush i ka dashnore këto...hap gojën se çfare do ai dhe vijnë me radhë, vende pune, tendera, emërime, udhëtime, makina,shtëpira .....dhe në fund pilafi....pse jo???

      1. N
       Noci

       Sa shpejt e harruan Gogolin amerikan apo keshtu e do politika siç e kane zakon kur duan te genjejne

       1. d
        demokrati

        Amon mer amon si nuk i keni nxjerr i resme Blind simites. Dum Blind simiten se i ka faqet si simite Tirone. Ca cuni amon, i ka faqet si simite me kim

        1. V
         Vëzhguesi

         Këta janë Vipa për në Big Bradher , jo për në parlament. Të djathtë e të majtë,me disa përjashtime, janë nën nivelin e punonjësve të administratës shtetrore . Dhe për këtë fajin e kanë liderët e tyre , që nuk duan njerëz me nivel intelektual dhe kulturor më të madh se niveli tyre . Prandaj është në këtë derexhe niveli i ligjvënësve tanë . Të gjithë kryetarët partive dhe të partiçkave , duan të jenë gjithë jetën në krye , megjithë se mend ju kanë firuar.

         Lini një Përgjigje