Keishliii, infulencuesja me stilin unik e fotot 'pikante', është shkëlqimi më i ri i Instagramit

17 Mars 2023, 12:36Lifestyle TEMA

Keishliii, infulencuesja me stilin unik e fotot 'pikante',

Keisli Alia vajza nga Durrësi, ose siç e njohin të gjithë në rrjetet sociale si Keishlii është infleuencuesja me mbi 70 mijë ndjekës në Instagram.
Prej vitesh ajo i është përkushtuar pasionit të saj, modës, duke u prezantuar si fashion bloger influencer, por jo vetëm.

E diplomuar për drejtësi dhe ekonomi, fusha të cilat edhe i ushtron, Keishliii tanimë është  fokusuar edhe në fushën e modës duke tërhequr vëmendjen me kombinime mjaft IN.

Ajo ka fituar një popullaritet masiv duke treguar stili unik, por edhe duke ndarë momente gazmore e pikante të jetës së saj, e duket se kjo çiltërsi për të treguar gjërat ashtu siç janë e ka afruar akoma më shumë me ndjekësit.

Pasioni për udhëtimet i shprehur përms postimeve të kuruara është një arsye më shumë përse Keshliii duhet të ndiqet në rrjetet sociale.

Shpesh blogerja shfaqet nën shoqërinë e partnerit, të cilin ashtu siç ka përmendur më herët, ka qenë ajo e para që e ka ngacmuar, e duket që prej atij momenti ata shijojnë dashurinë me pasion dhe mbështetje ndaj njëri-tjetrit.
Së fundmi çifti janë  bërë prindër të një vajze të quajtur Solen. Edhe pse ende një vogëlushe, Solein ia ka dalë të vjedhë zemrën e të gjithëve me ëmbëlsinë e saj.

Keishliii fare mirë mund të ishte edhe një modele e sukseshme, cilësohet si një vajzë seksi dhe e bukur, format trupore falë gjenetikës, por edhe kujdesit që tregon, kanë tërhqeur vëmendjen e shumë vajzave të cilat kërkojnë këshilla prej saj.

Influensueja bashkëpunon me shumë kompani shqiptare dhe të huaja kryesisht në fushën e modes, ndaj nëse doni të shikoni një llogari “cool” dhe mjaft të kuruar, Kejshlii ka shumë për të ofruar.

5 Komente

 1. k
  kosovari

  Po nuk ishe pak kurve, fatkeqesisht nuk arrin as te evidentohesh, as te promovohesh, as te marresh post , ... ASGJE keshtu ndosh ne cdo ministri pa dallim, ne cdo vend te administrates si edhe ne kanalet tv etj etj Zyrtaret me kostum e kollare jane me te tmerrshem Ca qe flasin per luften e paqen, jane po ashtu bloze Ca femra qe i sheh me kostum jane tmerr me shume se nje e shtepive publike FATKEQESI

  1. R
   Rezi

   Turp që paragjykon duke u nisur thjeshtë nga një shkrim. Ke motër ti, ke nënë? Pse fshiheni pas anonimatit, pse merrni në gojë gratë e vajzat shqiptare? Duket se ke humbur fillin dhe shfryn me fjalë jo të hijshme, për të thënë poshtëruese, ndaj një gruaje, nëne që punon siguron jetën e familjes me kontributin e saj, e nuk rri parazit si ti me telefon në dorë duke shpikur thashetheme. Turp kushdo qofsh!

   1. T
    Triss

    Po te drejte ke ti prandaj s’punon ne ministri e shkreta s’e merr njeri se s’eshte kurve, po gjithsesi ja del me punet e tjera qe ka dhe e bukura eshte qe s’punon per njeri ka aktivitetet e saj

   2. L
    Lugati

    kush e njeh kete Kajsine pe Durrsi nga ju loqet e Temas qe paska bere lajm ketu

    1. U
     Ufff

     Kejsi nuk perben lajm, por me siguri qe ka paguar per kete artikull.

    Lini një Përgjigje