FOTO: Pushime në Karaibe, Kylie Jenner tregon trupin joshës me bikini

3 Shkurt 2023, 10:46Lifestyle TEMA

FOTO: Pushime në Karaibe, Kylie Jenner tregon trupin joshës me bikini

Miljarderja më e re në botë, Kylie Jenner po kalon disa ditë të mira pushimi në Turks and Caicos të Karaibeve.

Nëna e dy fëmijëve shfaqi trupin e saj të jashtëzakonshëm pas lindjes e veshur me bikini rozë, teksa merrte rrezet e diellit në një plazh luksoz.

Bikinet rozë të Kyliet theksonin në mënyrë perfekte dekoltenë e saj të bollshme, duke vënë në pah barkun e sheshtë.

Themeluesja e markës “Kylie Cosmetics” i kishte lënë flokët e saj brune të lirshme, duke i hedhur pas shpinës.

Kylie, e cila thuhet se u nda me reperin Travis Scott, u ul në plazh me shokun e saj të mirë, Fai Khadra, përpara se të shkonte  për një zhytje të shpejtë në det.

Kylie u nis për në Karaibe pas udhëtimit të saj në Paris për Javën e Modës.

Muajin e kaluar, u raportua se Kylie dhe Travis, 31 vjeç, u ndanë.

1 Komente

  1. k
    karderri

    e paska pidhin me gunge

    Lini një Përgjigje