FOTO: Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në tapetin e kuq

6 Dhjetor 2022, 16:38Lifestyle TEMA

FOTO: Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme

Rita Ora ka sfiduar të ftohtin e Londrës mbrëmjen e djeshme në emër të modës. Ajo u shfaq shumë seksi në tapetin e kuq në Royal Albert Hall, ku mbante veshur një fustan të tejdukshëm.

Këngëtarja e “Hot Right Now” ishte e veshur e gjitha në të kuqe me një palë reçipeta me zemra metalike si dhe me tanga, të cilat ia tregonte fustani i hollë dhe transparent.

32-vjeçarja u shoqërua në Fashion Awards nga motra e saj e madhe Elena, 34 vjeçe.

Ylli - e cila gjithashtu kishte veshur një veshje të tejdukshme javën e kaluar - dukej shumë ndryshe me flokë bionde dhe make-up të lehtë në stilin e internetit rreth syve të saj.

 

5 Komente

 1. E
  Edepsëzi Sali

  Ahhhh sikur ta lepija njehere kte Riten, enderrr e kom... Te puth zemer!

  1. L
   Laika Liku

   I dont like it

   1. #
    #thetruth

    Nensi Dojaka designer...shqipetare...the best designer ne uk dhe bote per momentin...

    1. .
     .....

     Sikur ti hiqje dhe breket sdo beje keq

     1. T
      Taulant

      Na e shpifi si zgjebarake. Kerkon te kopjoje Madonen, por eshte nje kopje e keqe e saj.

      Lini një Përgjigje