FOTO: Zbulohet arsyeja e vërtetë e udhëtimeve të shumta të Luana Vjollcës

8 Shkurt 2024, 11:01Lifestyle TEMA

FOTO: Zbulohet arsyeja e vërtetë e udhëtimeve të shumta

Luana Vjollca padiskutim është një nga moderatoret më In të momentit, prej vitesh tashmë, por jo vetëm në ekran.

Ajo shihet shpesh të tregojë udhëtimet e shumta që bën, por përmes një postimi së fundmi ka konfirmuar  se udhëton jo vetëm për qejf, por edhe për punë.

Bashkëpunime internacionale, biznes i ri apo një patentë tjetër ndërkombëtare televizive, siç ishte projekti i saj më i fundit “Love Island Albania”.

Më mirë të presim edhe pak të na e thotë vetë moderatorja, siç u shpreh dhe në fund të videos së fundit në Instagram:

“Nesër kemi udhëtime… pune????! Mezi pres t’i ndaj me ju, por nuk është koha tani! Ju dua!”, përfundoi ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

7 Komente

 1. A
  Ari

  MOS more..! mua prandaj nuk po me zinte gjumi, O TEMA, sepse nuk kisha mesuar "arsyet se perse udhetonte kjo..gjëja .neper bote..!!!!! :)

  1. B
   Bimo

   Do kesh ndonje me te bukur se Luana

   1. T
    Tani

    Ishalla ka ndryshu dhe foton e pashaportes se mos ka te vjetren se kush e njef e hajde merru me policine masanej

    1. N
     Noci

     A mund te na thotë dikush se ku i merr parate kjo goca,se kur nuk punon nuk te paguan kush.Kur del jashtë minimumi te duhen 300 euro per hotel te lire dhe ushqim.Shifra ishte e larte per dike qe nuk punon apo...

     1. U
      USA

      Natyrisht per pune udheton hoteleve dhe resorteve me te shtrenjta. Por puna qe ben: "Mos eshte profesioni me i vjeter ne bote..."?

      1. X
       X

       Duket si Edona, fiks si trans.

       1. V
        Vk

        Udheton shpesh per sherbim mirembajtje te silikonit dhe mbushjeve plastike etj.

        Lini një Përgjigje