Ibrahimovic "thumbon" presidentin e Italisë në Sanremo: Sa gola ka shënuar?

7 Shkurt 2024, 12:47Lifestyle TEMA

Ibrahimovic "thumbon" presidentin e Italisë në Sanremo: Sa
Zlatan Ibrahimovic ishte i ftuari surprizë në mbrëmjen e parë të Festivalit të Sanremos 2024. Pas një shkëmbimi argëtues batutash me prezantuesin Amadeus, ish-futbollisti donte të ulej aty ku ishte ulur presidenti i Republikës së Italisë Sergio Mattarella një vit më parë.

“Por atje është ulur vetëm ai”, kundërshtoi Amadeus. “Pse sa gola shënoi?”, tha Ibra me shaka dhe më pas u ul në rreshtin e parë: “Por nëse të shoh të lodhur do të telefonoj zëvendësuesin, ka një varg prezantuesish këtu”, tha sërish suedezi.

Ibrahimovic "thumbon" presidentin e Italisë në Sanremo: Sa

Lini një Përgjigje