FOTOT: Publikohen fotot e nxehta të Megan Fox dhe Kourtney

2 Gusht 2022, 18:36Lifestyle TEMA

FOTOT: Publikohen fotot e nxehta të Megan Fox dhe Kourtney

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë sërish në qendër të vëmendjes. Dy bukuroshet kanë zhvilluar më herët një fotosension, që në fakt kanë ‘turbulluar’ fansat.

“A duhet të hapim një OnlyFans?”, ka komentuar aktorja 36-vjeçare në foton e publikuara në rrjet.

Një nga fotot, të realizuara nga Andrew Fitzsimons, shfaqte Kardashian, 43 vjeç, duke pozuar me Fox në një tualet. Vajzat shfaqen të veshura të dyja me të brendshme të zeza dhe nxorën gjuhën jashtë për fotot e tyre.

“Ne jemi shumë të lezetshme”, komentoi nga ana tjetër Kardashian.

“Më pëlqen që Skims me të vërtetë e kupton atë që gratë duan të veshin dhe se ato duan të ndihen seksi, të sigurta dhe të fuqizuara”, tha Fox në një deklaratë për shtyp në atë kohë.

Siç është raportuar më parë nga Page Six, Kardashian dhe Barker, 46 vjeç, filluan të takoheshin në tetor 2020.

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u martuan në tre ceremoni të ndryshme dhe të veçanta – por ai mesa duket dëshironte të zhvillonte ceremoni të shumta me yllin e “The Kardashian

 

2 Komente

 1. O
  Oh Meg sa na ke mungue

  Uau _ me ne fund ti je perseri ktu . Love you baby

  1. ?
   ????????????????????????

   llapen ne bythe te dyjave

   Lini një Përgjigje