FOTOT: Rikthehet Demi Rose, e "nxehtë" dhe fenomenale me format trupore

2 Gusht 2022, 18:03Lifestyle TEMA

FOTOT: Rikthehet Demi Rose, e "nxehtë" dhe fenomenale me format

Ajo kurrë nuk ka turp të tregojë format e saj fenomenale në rrjetet sociale.

Demi Rose “ngriti” pulsin edhe një herë teksa pozoi për disa foto të mrekullueshme të cilat i postoi në Instagram ndërsa shijonte pushimet në Mykonos, Greqi.

Modelja, 27 vjeçe, ka nxjerrë në pah pjesën e përparme duke u mbuluar me temina.

2 Komente

 1. d
  demi rose 13 oh baby

  hec mi goce dhe ti njiher ne Turqi . E di qe kur ke qen ne Stamboll u ndjeve pak keq rruges , por gjona qe ndodhin .Udhetimi te lodhi ,experienca ateher nuk ishte kjo qe ke fitu sot , i ka ndodhur te gjitheve . Amon mi yllo se nuk durohet mo . Sa dod esha te takoj njiher anej nga Alana mbas 20 gushtit deri ne fund te mujit .Jam me Jahtin tim atje .Me beso se do t'i plotesoj te gjitha deshirat si ta don loqka ty . Turqiao nam fare .Apo je per diku tjeter ti ,jo ne Antalia .Kur do te perqafoj njiher mi Rose bukur ,se me dogji malli .Ku te gjej ,si -me thuj mi Rose se me cmende ,kur te shikoj ne kte foto ohhhh le le

  1. e
   eliza

   pse harxhon kot frymme nji qe s'ja vlen .ka goca plot Shqipnia si ti dush .plazhet e bukur i ke pafund

  Lini një Përgjigje