FOTOT: Një mami seksi si Zaimina Vasjari

2 Gusht 2022, 16:44Lifestyle TEMA

FOTOT: Një mami seksi si Zaimina Vasjari

Ajo ka kohë që është bërë nënë për herë të dytë, por duket në formë të lartë.

Me paraqitjet e saj gjithnjë merr vëmendjen e publikut, kjo pasiqë këngëtarja Zaimina Vasjari shfaqet vazhdimisht tejet joshëse në paraqitjet që bën. Në paraqitjen e fundit, Zaimina ka publikuar pamje nga bregdeti.

E veshur me bekine të zeza e provokuese, Zaimina nuk heziton t’i ekspzojë asetet e saj trupore.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, trupi i Zaiminës po duket në super formë.

Kaq joshëse po duket ajo në këto imazhe.

 

2 Komente

 1. K
  Kush s'e don Mamin mer amon

  T'gjith e dum Mamin fort . S'kasi Mami ..

  1. N
   Niku

   Hiqini keto pislleqe, dhe promovoni protesta qytetare ne mbrojtje te jetes deri sa te japin doreheqje qe nga komandanti i kufirit, kryetari i Bashkise, Ministri e kushdo qofte tjeter qe ka pergjegjesi. Eshte bere Tema porno-reviste, nje femije vdiq ne Himare, na mbyten plehrat, po flasim akoma per uje e drita me racion ne shekullin XXI per nje vend kandidat per ne BE, dhe ju flisni per ducin e Zajmines, Ciljetes, Kylie, Olta, Demi, e lesh me tresh. Turp e per faqe te zeze. Cfare shoqeri majmunesh. Do thosha e meritoni kete Shqiperi, por ajo familje nuk e meriton kete kob, thjesht e vetem se nje halabak nuk ju tregua vendi kur duhej dhe sa duhej.

   Lini një Përgjigje